Myślenice

Czekają nas utrudnienia w ruchu. Rusza remont ulic Mostowej i Daszyńskiego

Czekają nas utrudnienia w ruchu. Rusza remont ulic Mostowej i Daszyńskiego

Czasowe utrudnienia w ruchu na ul. Mostowej i Daszyńskiego mogą potrwać do 1 października. Wtedy bowiem mija czas na wykonanie remontu

Prace budowlane na ulicach Mostowej i Daszyńskiego obejmować będą remont nawierzchni asfaltowej, poboczy oraz elementów odwodnienia korpusu drogowego.

Jak informuje UMiG Myślenice; Wykonawca wyłoniony w licytacji przetargowej, będzie miał za zadanie doprowadzenie podłoża do wymaganych parametrów nośności, remont dwóch warstw podbudowy z kruszywa łamanego oraz wzmocnienie istniejącego podłoża, remont warstwy wiążącej z betonu asfaltowego, remont warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego oraz nawierzchni poboczy z betonowej kostki brukowej wraz z krawężnikami i betonowymi korytkami ściekowymi, a także remont istniejących poboczy z kruszywa łamanego oraz udrożnienie rowów.

Prace przeprowadzi konsorcjum firm PROFEXIM Spółka Jawna H.J. Duda oraz BILDEX Dariusz Duda. Utrudnienia mają dotyczyć wyłączenie odcinków dróg z ruchu samochodowego i pieszego. Droga będzie nieprzejezdna również dla busów. Zgodnie z umową termin zakończenia prac upływa 1 października bieżącego roku.

Powiązane tematy

Komentarze (7)

 • Jacek Karwatowski 12 maj 2021

  Zrobią slalom jak na kniaziewicza?

  16 9 Odpowiedz
  • mknp@o2.pl 12 maj 2021

   tam teraz jest slalom, cała droga aż do miejscowości Stróża to dziura na dziurze, a wiele z nich jest naprawdę głębokich.

   20 2 Odpowiedz
  • 12 maj 2021

   Jak masz problem z naturalnym ograniczeniem prędkości i "slalomem" to może oddaj prawo jazdy i na rower się przesiądź? płacom wam za to ciągłe narzekanie?

   10 11 Odpowiedz
   • 13 maj 2021

    E tam płacą, ale ze akurat Duda wygrał przetarg... podejrzana sprawa :-D

    5 4 Odpowiedz
  • 13 maj 2021

   Nie.Tam nie ma takiej potrzeby..Bo gdyby Twoje dzieci tamtędy codziennie do szkoly łaziły ,to byś pewnie taką potrzebę zaraz dostrzegł

   7 Odpowiedz
 • 13 maj 2021

  Trudno się jeździ w paru miejscach w niektórych miejscowościach,w jednym z nich można koło urwać przy poczcie polskiej albo przeszlifować podwoziem krawężnik,dziur i bubli drogowych w powiecie mnóstwo.

  4 5 Odpowiedz
 • 19 cze 2021

  Znowu nie potrafią się dogadać (GDKKiA i burmistrz)…

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej