Okolice

Blokuje się Zakopianka i ulice Myślenic. Utrudnienia w ruchu potrwają do 1 lipca

Blokuje się Zakopianka i ulice Myślenic. Utrudnienia w ruchu potrwają do 1 lipca
Fot. Jacek Kuglin

W ostatnich dniach korkuje się nie tylko Zakopianka wokół Myślenic, ale także centrum miasta. Po gigantycznym poniedziałkowym korku, ciągle piszecie o utrudnieniach na drogach. Te wynikają z remontu DK7, który potrwa do 1 lipca

 

Efekt prowadzonych na Zakopiance prac, kierowcy po raz pierwszy odczuli w poniedziałek po południu, kiedy miasto zostało sparaliżowane. I to dosłownie. Samochody stały na całej długości ulicy Piłsudskiego od supermarketu Carrefour do Zarabia.

Na rondzie im. Marszałka Nawary ruchem kierowała policja. Powód? To roboty drogowe prowadzone na Zakopiance w kierunku Stróży. Na tym odcinku drogowcy wymieniają nawierzchnię, a ruch odbywa się tylko jednym pasem.

Utrudnienia potrwają do 23 czerwca, ale to data przenosin drogowców na drugą nitkę DK7. Tam prace potrwają do 1 lipca. Na próżno szukać objazdu ul. Mostową i tzw. "starą Zakopianką", ponieważ tam remont trwa od maja.

Wczoraj w godzinach popołudniowych ponownie zablokowana była Zakopianka na jezdniach prowadzących w kierunku Zakopanego. 

Powiązane tematy

Komentarze (20)

 • 17 cze 2021

  Myślę że ktoś powinien zapłacić za brak koordynacji i jednoczesne dwa remonty, na zakopiance i na Mostowej.

  83 3 Odpowiedz
 • 17 cze 2021

  Jeszcze teraz remont i wahadło na moście osieczańskim. Oni to chyba robią specjalnie

  67 1 Odpowiedz
 • 17 cze 2021

  Ciekawi mnie co za jełop dał pozwolenie na remont Zakopianki nie zapewniając alternatywnego dojazdu. Jak można zamknąć równocześnie dwie drogi? A na lokalnej rozburzone, ale nikt tam nic nie robi ?

  58 1 Odpowiedz
 • mirek@ 17 cze 2021

  ten sam zarzadca drogi od dawna nie jeden remont juz robili a to mostu w myslenicach a to kladki w kazdej z wiosek i nikt do tej pory nie potrafi przewidziec do czego moze prowadzic blokada? jakby nie mozna bylo zrobic tego noca albo w innym terminie. co tam ludzie - niech stoja i tak innej drogi nie ma

  53 6 Odpowiedz
 • OKOKI 17 cze 2021

  W cywilizowanym kraju takie remonty i roboty drogowe wykonuje się w nocy aby nie korkować tras /W tym pisowskim burdelu wszystko stoi na głowie.

  43 8 Odpowiedz

Zobacz więcej

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego
Pcim 0

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego

Na miejscu pracowały 22 zastępy straży, łącznie ponad 100 strażaków. Ogień strawił powierzchnię ok. 870 m kw. Pożar udało się opanować, nikt nie odniósł obraż...