Sport

Sebastian Kasprzyk w finale II edycji Ninja Warrior Polska. „Było tak blisko, ale nie tym razem”

Sebastian Kasprzyk w finale II edycji Ninja Warrior Polska. „Było tak blisko, ale nie tym razem”

W finale telewizyjnego show Ninja Warror Polska Sebastian Kasprzyk ze Stojowic był o włos od głównej wygranej. „Było tak blisko ale nie tym razem” – powiedział po tym jak pokonała go ostatnia kombinacja przeszkód

Sebastian Kasprzyk w finale telewizyjnego show Ninja Warrior Polska znalazł się po raz drugi. W pierwszej edycji plany 23-latka na zwycięstwo pokrzyżowały problemy z biodrem. Nie udało mu się wówczas pokonać przeszkody zwanej „kominem”. Przed kolejną szansą na zwycięstwo głównej nagrody w wysokości 150 tys. zł stanął ponownie w drugiej edycji.

W wielkim finale wpadł jednak do wody na ostatniej kombinacji przeszkód przed górą midoriyama i tym samym skończył swoje zmagania. „Było tak blisko, ale nie tym razem. Dla siebie jestem zwycięzcą! Pokonałem swoje ograniczenia i pokazałem, że ciężko pracując można osiągnąć wiele. Poprawiam swój wynik z I edycji programu i wychodzę z niego jeszcze silniejszy” – po emisji programu napisał w mediach społecznościowych.

Sebastian to czołowy polski biegacz specjalizującym się w zawodach przeszkodowych OCR. To kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Europy w tej dyscyplinie sportowej. Z zawodu jest ślusarzem i w wolnych chwilach zajmuje się produkcją przeszkód, które są wykorzystywane na zawodach przeszkodowych oraz w prywatnych ogródkach.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 15 paź 2020

  Dobry wynik, brawo :) a u Nas chwyt to sobie wyrobić można podczas podróży na stojący w wyładowanym busie do Krakowa :D

  16 1 Odpowiedz
 • 17 paź 2020

  Wynik nie jest dobry. Jest FANTASTYCZNY!
  Jak to zawsze piszę naszym dziewczynom "fitness" - gratuluję determinacji i ciężkiej pracy której nie zauważa nikt. Finał NWP to olbrzymi krok naprzód dla Sebastiana - taki występ jest medialny, na odzew sponsorów nie trzeba będzie długo czekać.
  Życzę zdrowia i kolejnych sukcesów - wygrana NWP jest na wyciągnięcie ręki.
  A później kto wie, może Beastmaster? ;)
  Pozdrawiam serdecznie.

  4 Odpowiedz
 • Marta 18 paź 2020

  Ooooo!!! To strażak?

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej