Sułkowice

Impreza przy ognisku wymknęła się spod kontroli. W ruch poszedł nóż

Impreza przy ognisku wymknęła się spod kontroli. W ruch poszedł nóż

Podczas imprezy przy ognisku doszło do kłótni między biesiadnikami. Wtedy 22-latek wyjął nóż i ranił nim kilkukrotnie 25-letniego mężczyznę, skaleczył też dwie interweniujące dziewczyny

W czwartek 29 października do Prokuratury Rejonowej w Myślenicach trafił akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi gminy Myślenice. Do przestępstwa doszło w maju. Na ognisku przebywało kilkunastu młodych ludzi. Około godziny 2:00 pomiędzy dwoma braćmi a innymi uczestnikami imprezy wybuchła kłótnia. Bardzo szybko przerodziła się w przepychankę, podczas której jeden z braci – 22-latek z gminy Myślenice wyciągnął nóż i ranił nim trzykrotnie swojego przeciwnika. 25-latek trafiony został w udo, okolice żeber i tuż pod dolną wargą.

Ofiarami nożownika padły też dwie uczestniczki ogniska, które próbowały przerwać bójkę. Obie 22-latki zostały ranione w nogi. Uczestnicy ogniska byli pod wpływem alkoholu. Wszyscy poszkodowani trafili do myślenickiego szpitala gdzie została udzielona im pomoc, przy czym rany nie zagrażały ich życiu.

Myśleniccy kryminalni w toku wykonywanych czynności ustalili okoliczności i przebieg wydarzeń z feralnego ogniska. Pozwoliło to na skierowanie do Prokuratury Rejonowej w Myślenicach aktu oskarżenia przeciwko 22-latkowi. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Powiązane tematy

Komentarze (6)

 • 7 lis 2020

  Czo te Sukowice, jakis bronx sie tam robi...

  21 1 Odpowiedz
 • 7 lis 2020

  Posterunek mamy, policjanci chętnie w nim siedzą, całymi dniami, zamiast patrolować miasto. Odstraszająco ma działać pewnie neon nad wejściem, niczym drabinka w noweli Sienkiewicza.

  22 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  9 lis 2020

  Trzeba dac znać Rockstar Games żeby zrobili mapę do GTA Sułkowice a nie jakieś tam Chicago

  11 Odpowiedz
  • 9 lis 2020

   Myślę że wystarczyło by jakieś małe studio zaangażować by takie miasto zrobić, wszak wystarczy tylko wystawić pola lasy, i parę budynków, mieszkańcy Sułkowic chodzili by ubrani na zielono jak gang Grove Street, a np gang z Jasienicy na fioletowo jak Ballasi

   5 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 lis 2020

  A akcja zaczyna się od ogniska..... ?????

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej