Myślenice

Zamknięta ulica Kniaziewicza. Tak będzie przez cały tydzień

Zamknięta ulica Kniaziewicza. Tak będzie przez cały tydzień

Remontowana od października 2020 r. ulica Kniaziewicza zostanie zamknięta. Tak będzie od 22 do 29 marca

 

Jak czytamy na stronie gminy: „od dnia 22 marca rozpoczną się prace związane z wykonaniem nawierzchni asfaltowej na ulicy Kniaziewicza. Prace potrwają do dnia 29 marca, a w czasie ich trwania wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym wraz z zastosowaniem czasowej zmiany organizacji ruchu”.

Remont ul. Kniaziewicza w Myślenicach rozpoczął się w październiku 2020 r. i miał potrwać do końca listopada. Tak się jednak nie stało, a wykonawca otrzymał nowy termin na dokończenie prac. Ten mija 31 maja.

Na ul. Kniaziewicza wymieniona ma zostać nawierzchnia, a prace obejmują odcinek drogi gminnej od skrzyżowania z drogą powiatową przy ul. Dąbrowskiego w kierunku skrzyżowania z ul. Średniawskiego. W ramach robót powstanie chodnik po prawej stronie drogi i przebudowane zostaną zjazdy oraz zamontowane zostanie nowe oświetlenie.

Jak w październiku zapowiadali urzędnicy; „Po zakończeniu prac wprowadzona zostanie nowa stała organizacja ruchu uwzględniająca nowe miejsce parkingowe”. Gmina nie precyzuje czy miejsca parkingowe będą płatne. Do tej pory mieszkańcy wykorzystywali szerokość drogi do tego, aby parkować samochody wzdłuż jednego z jej poboczy.

Obecność budowlańców najbardziej odczuwalna jest rano, kiedy mieszkańcy Osiedla i Górnego Przedmieścia jadą do pracy oraz w godzinach 16-18, kiedy wracają.

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej