Koronawirus

Ulotka w każdej skrzynce. Strażacy kolportują informacje o szczepieniach

Ulotka w każdej skrzynce. Strażacy kolportują informacje o szczepieniach

Strażacy ochotnicy z jednostek zlokalizowanych na terenie powiatu myślenickiego rozpoczęli proces kolportowania do mieszkańców w swoich ulotek dotyczących szczepień przeciwko Covid-19

Na każdej ulotce obok informacji o organizacji szczepienia znajduje się numer telefonu do gminnych koordynatorów szczepień.

- Przygotowane i dystrybuowane materiały mają przede wszystkim trafić do mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z internetu, często są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł - informuje bryg. Roman Ajchler.

Równolegle trwa akcja pomocy ze strony strażaków w dotarciu do punktów szczepień przeciw Covid-19 osobom, które nie mają możliwości dotarcia tam we własnym zakresie, a zostały zakwalifikowane do takiego transportu przez jednostki samorządu terytorialnego.

Dobowy przyrost potwierdzonych przypadków Covid-19 w powiecie myślenickim:

Powiązane tematy

Komentarze (5)

 • mirek@ 23 mar 2021

  Najśmieszniej bo rok temu jak urmistrz rozdawał po 1 maseczce na dom ? jesscze z listem ze to od niego haha prawie nas ocalil przed pandemią

  19 Odpowiedz
 • 23 mar 2021

  "generowanie emocjonalnego zapotrzebowania" cd - brawo wy
  https://www.youtube.com/watch?v=bFfiUGczWFc

  6 1 Odpowiedz
 • 23 mar 2021

  Marnotrawstwo papieru, pieniędzy i czasu strażaków, wszystkie media trąbią o temacie szczepionek od świtu do nocy! Jest totakże zagrożenie! Dokumenty do urzędów są, aby broń boże urzędnik się nie zaraził, przechowywane 3 dni w worku, a ulotka od urzędników trafia bezpośrednio do domowników!

  12 2 Odpowiedz
 • 25 mar 2021

  Zgodnie z zapowiedziami szefa sanepidu - pana Pinkasa "wygenerowano emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę"
  "Gadowski OSTRO o "trzecim lockdownie" i szczepionkowym eksperymencie!" YouTube PCh24TV Polonia Chrystiana

  2 1 Odpowiedz

Zobacz więcej