Jawornik

Wjechał pod prąd na Zakopiankę w Jaworniku. Kierowca cudem uniknął czołówki

Wjechał pod prąd na Zakopiankę w Jaworniku. Kierowca cudem uniknął czołówki

Niewiele zabrakło, aby kierowca który wjechał pod prąd na Zakopiance w Jaworniku zderzył się czołowo z samochodem jadącym w kierunku Myślenic

 

Kamera jednego z kierowców poruszających się Zakopianką uchwyciła rzadki moment. Na filmie, który otrzymaliśmy na redakcja@miasto-info.pl widać, jak kierowca jadący w stronę Myślenic wyprzedza samochód dostawczy, a chwilę później przed jego maską pojawia się pędząca w jego kierunku osobówka.

Kierowca włączający się do ruchu na Zakopiance w Jaworniku jechał pod prąd i w ostatniej chwili uniknął czołowego zderzenia.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie zarejestrowane przez użytkowników DK7. W październiku pisaliśmy o kierowcy, którego przed zderzeniem z włączającym się do ruchu dostawczakiem uchronił refleks

Do najczęstszych wykroczeń na odcinku Zakopianki między Myślenicami a Krakowem eksperci wymieniają prędkość i ignorowanie znaków..

Powiązane tematy

Komentarze (2)

  • mknp@o2.pl 24 mar 2021

    "Kierowca włączający się do ruchu na Zakopiance w Jaworniku jechał pod prąd"

    Skąd info, że włączał się tam do ruchu? Jakość wideo jest bardzo słaba, ale mi to bardziej wygląda jakby uciekł pod prąd ratując się przed kolizją na swoim pasie.

    1 2 Odpowiedz

Zobacz więcej