Miasto

Myślenice: Demolowali miasto pod okiem kamer

Myślenice: Demolowali miasto pod okiem kamer

22-latek z Borzęty i 19-latek z Myślenic przechodząc około godz. 2 w nocy przez miasto kopali ogrodzenia, kosze i usiłowali wyrwać znak. Wszystko zarejestrował monitoringMężczyźni przechodząc ulicami Reja i Żeromskiego kopali w ogrodzenia posesji, kosze na śmieci, a na koniec próbowali wyrwać znak drogowy. Ich drogę przed godz. 2 w nocy, 25 czerwca śledziła operatorka monitoringu miejskiego.

Interweniujący policjanci szybko ustalili kim są – jak się okazało – nietrzeźwi wandale. Okazali się nimi 22-latek z Borzęty oraz 19-letni myśleniczanin. - Zostali ukarani kilkuset złotowymi mandatami. Policja bada sprawę uszkodzenia w czasie przejścia chuliganów przez ul. Reja baneru reklamowego przy jednym ze sklepów – mówi Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Zobacz także: Myślenice: Driftował na rondzie, zapłacił 900 zł

Powiązane tematy

23 latek demoluje miasto
Miasto 81

23 latek demoluje miasto

Przekręcony znak, przewrócony kosz na śmieci, połamane ogrodzenie koło Sądu Rejonowego i pogięta tablica z nazwą ulicy – to bilans nocnego spaceru 23 letniego mieszkańca Borzęty ulicami Myślenic

Komentarze (35)

 • 12 lip 2011

  Za takie czyny to nie do więzienia tylko do sprzątania ulic. Jakby przelecieli na miotle całe MYŚLENICE to by się im odechciało na drugi raz coś niszczyć.

  53 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 lip 2011

  Przymusowe roboty - czyszczenie ulic, zbieranie śmieci - obowiązkowo w koszulce " prace karne " tak aby wszyscy przechodnie widzieli tego "bohatera". To jedyna słuszna kara + oczywiście grzywna.

  30 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 lip 2011

  Koszowi ninje

  19 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 lip 2011

  trzeba byc zdolnym zeby w ogole chciec niszczyc kosze ogrodzenia albo wyrywac znaki, a po drugie robic to pod samymi kamerami :)

  14 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 lip 2011

  A ja widziałem takich wandali idących "do góry" ul. 3 maja i kopiących wszystkie kosze ale nie zgłosiłem bo POlicja w Myslenicach nie umie przyjmować zgłoszeń anonimowo (o czym się już przekonałem)...

  12 Odpowiedz

Zobacz więcej