Fitness

Pięć zawodniczek z Myślenic pojedzie na Mistrzostwa Świata

Pięć reprezentantek myślenickiego klubu Lady Fitness pojedzie na Mistrzostwa Świata Fitness w Serbii

Zaledwie 2 tygodnie temu sportowcy klubu Lady Fitness zdobyli na Mistrzostwach Polski Cheerleaders i Mistrzostwach Europy w fitness 13 medali. Teraz przyszła pora na eliminacje do Mistrzostw Świata i jednocześnie Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży w fitness.

Dziewięcioletnia Lena Latoń po raz trzeci utrzymała tytuł Mistrzyni Polski, a jej koleżanka Kataryna Kubatko V-ce Mistrzyni Polski. W ślady starszych koleżanek poszły także Kamila Pustelnik - debiutując złotem oraz Milena Nosal, która zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski. Oliwia Cholewa w kategorii liczącej 19 rywalek, utrzymała tytuł brązowej medalistki Mistrzostw.

Najmłodszą reprezentantką klubu była 5,5 letnia Antonina Kuźniar, która walcząc ze starszymi koleżankami uplasowała się na 5 miejscu, podobnie jak Anna Korus i Lena Chmielewska. Tuż za finałem znalazły się natomiast Natalia Kuchnia, Gabriela Rerutko, Emilia Kruszec i Zuzanna Kiszka.

- Dzięki wynikom zawodniczek, klub został doceniony w randze 3 najlepszych klubów w Polsce. Teraz pięć naszych reprezentantek startować będzie w Serbii na Mistrzostwach Świata - skąd rok temu przywieźliśmy już kilka medali – mówi trenerka Ania Simsak Godula.