Społeczeństwo

W Projekt Zdrowie schudnij jedząc smacznie i zdrowo!

Pani Natalia - waleczna i zdeterminowana! Oto bohaterka metamorfozy! W gabinecie Projekt Zdrowie schudła już 9 kg. Ale to jeszcze nie koniec!

Pani Natalia walczy o kolejne kilogramy! Mimo wielu spraw na głowie - dieta nigdy nie pozostaje z tyłu, dzięki czemu widać efekty. Jak widać przy szybkim tempie życia też da się jeść zdrowo! Zapraszamy zatem do przeczytania wywiadu z Panią Natalią.

 

Dlaczego zdecydowała się Pani podjąć kurację z dietetykiem Projekt Zdrowie?

Zdecydowałam się skorzystać z kuracji u dietetyka, ponieważ chciałam dowiedzieć się, gdzie popełniam błędy żywieniowe oraz zmienić swoje nawyki żywieniowe, których nie udało mi się zmodyfikować podczas wcześniejszych kuracji. - Mówi bohaterka metamorfozy.

Czego obawiała się Pani najbardziej przed rozpoczęciem kuracji?

Obawiałam się, że pomimo kuracji moja waga będzie stać w miejscu, jednak efekty były widoczne bardzo szybko. - Dodaje Pani Natalia.

Co Panią pozytywnie zaskoczyło podczas trwania kuracji?

Zaskoczyło mnie to, że bardzo szybko waga spadała oraz że było to łatwiejsze, niż myślałam. Dodatkowo wcale nie tęskniłam za starymi nawykami, co mnie zdziwiło. Moja dieta opiera się na podstawowych zasadach zdrowego żywienia, jest dla mnie przyjemnością, a nie obciążeniem. - Twierdzi bohaterka.

Czy zmieniły się Pani nawyki żywieniowe?

Zmieniły się diametralnie, jem regularnie oraz ograniczyłam cukier do minimum, co wcześniej nie było dla mnie łatwe. Teraz jest to dla mnie codziennością.- Dodaje z zadowoleniem.

Czy jest Pani zadowolona z kuracji prowadzonej przez Panią dietetyk?

Tak, jestem zadowolona. Otrzymałam sporo wsparcia, ale też zrozumienia i uśmiechu. Z zalet, jakie mogę wymienić to na pewno komunikatywność i profesjonalizm. Spotkania przebiegają w miłej atmosferze, co uważam za bardzo ważny aspekt. - Zaznacza Pani Natalia.

Czy poleca Pani gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie?

Tak bardzo polecam gabinet oraz Panią dietetyk, która jest bardzo pozytywną osobą. Posiada dużą wiedzę i odpowiednie podejście do klienta. Z doświadczenia wiem, że nie każdy specjalista okazuje tyle wsparcia i serdeczności, dlatego bardzo to cenię. - Przyznaje bohaterka.

 

Dietetyk  mgr Justyna Sikora

 

Jeśli tak jak Pani Natalia chcesz zmienić swoje nawyki i poprawić sylwetkę - zapraszamy do gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Myślenicach przy ul. 3 Maja 14A, Oferujemy indywidualnie dostosowane diety i profesjonalną opiekę dietetyka. Nie czekaj, umów się już dziś! Możesz również skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej, zanim podejmiesz decyzję o odchudzaniu.

 

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 577 133 322 lub za pomocą formularza kontaktowego myslenice@projektzdrowie.info oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Myślenice lub przyjdź bezpośrednio do Gabinetu w Myślenicach przy ul. 3 Maja 14A i zapisz się.

Powiązane tematy

Zobacz więcej

Solidarni z Ukrainą
Pomagamy 0

Solidarni z Ukrainą

Na terenie gminy Myślenice na dzień 25 kwietnia przebywało 1216 uchodźców, z których 970 gościło u 545 rodzin, a pozostałe 246 osób stacjonowało w punktach zb...

Ponad 15 kg mniej i to jeszcze nie koniec!
Społeczeństwo 0

Ponad 15 kg mniej i to jeszcze nie koniec!

Pragniemy wam przedstawić Pana Szymona, który dzięki swojej determinacji i silnej woli już dziś może się cieszyć lepszym samopoczuciem. Bohater tej metamorfoz...