Krzczonów

Krzczonów. Jechali do pożaru busa. W środku znaleźli zwęglone zwłoki. Policja nie wyklucza morderstwa

Krzczonów. Jechali do pożaru busa. W środku znaleźli zwęglone zwłoki. Policja nie wyklucza morderstwa
Spalony bus. Fot. KPP Myślenice

Po ugaszeniu pożaru busa, strażacy znaleźli w środku zwłoki. Według nieoficjalnych doniesień ogólnopolskich mediów, mogło tu dojść do morderstwa.

„Badane są wszystkie możliwe hipotezy. Nie wyklucza się wypadku, morderstwa lub samobójstwa” - mówi rzecznik myślenickiej policji

 

Zgłoszenie o pożarze busa w Krzczonowie (powiat myślenicki) strażacy otrzymali o godz. 5:25 w poniedziałkowy poranek, 13 czerwca. Samochód miał być zaparkowany nad rzeką.

Na miejsce przyjechała miejscowa jednostka OSP oraz dwa zastępy z PSP w Myślenicach. -Po ugaszeniu pożaru, w środku pojazdu strażacy zauważyli szczątki. Na miejscu nasze jednostki były do godz. 10 - powiedział nam st. kpt. Marek Łabędź, rzecznik KP PSP w Myślenicach.

Według nieoficjalnych doniesień RMF FM mogło dojść do morderstwa, a ofiarą miałby być nastolatek. Do tych informacji odnosi się rzecznik myślenickiej policji.

Dawid Wietrzyk, rzecznik myślenickiej policji: Myślenicka policja zgłoszenie o płonącym samochodzie otrzymała o godz. 5:30. Z taką informacją zadzwonił świadek, który zauważył płonący pojazd na drodze w lesie. Osobowy bus spłonął doszczętnie. Na miejscu działa grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia i tożsamość ofiary.

Zwłoki są tak zwęglone, że nie można nawet określić wieku i płci. Może to potrwać nawet 2 tygodnie. Badane są wszystkie możliwe hipotezy. Nie wyklucza się wypadku, morderstwa lub samobójstwa.

Jak mówi, pojazd to bus osobowy, należący do jednej z lokalnych firm z powiatu myślenickiego, który został wczoraj skradziony.

Powiązane tematy

Komentarze (8)

 • 15 cze 2022

  Na RMF było ze spalony z połamanymi nogami a teraz nagle ze nikt się nie przyczynił

  14 2 Odpowiedz
 • Jacek Karwatowski 13 cze 2022

  ?

  11 1 Odpowiedz
 • 15 cze 2022

  Znaleziono drugiego mężczyznę pobitego niestety nie przeżył

  9 3 Odpowiedz
 • 14 cze 2022

  Ludzie gadają, że to zwłoki 18-to letniego chłopaka. Ponoć ktoś połamał mu nogi i spalił go w samochodzie. Oczywiście nie wiem ile w tym prawdy.

  11 6 Odpowiedz
 • 17 cze 2022

  sami swoi niczym pzpn ... jak wejdziesz miedzy Wrony kracz jak i one....i tak od wielu lat wszyscy wiedza kazdy udaje ze nie wie , syn szwagra kolega kolegi a to rodzina do tego.. itd od 10lat rekiny z krakowa kroja makowca z płotkami z mce ... "zaćma to taka choroba " mieszkania, samochody, jachty ehhh ... jak to Rydzyk mowi... a kto nie ma pokus ... zona dzieci i kochanka na nocnej ...szantaż pzdr

  6 Odpowiedz

Zobacz więcej