Rozrywka

Myślenice, Dobczyce. Trwa koncertowy weekend. W sobotę zagra Golec uOrkiestra i Sławomir

Myślenice, Dobczyce. Trwa koncertowy weekend. W sobotę zagra Golec uOrkiestra i Sławomir
Tak w piątek wyglądała scena podczas Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Foklorem Fot. fb.com/International Folk Meetings Małopolska

Golec uOrkiestra w Myślenicach i Sławomir w Dobczycach to dzisiejsze gwiazdy festiwali odbywających się w dwóch największych miastach w powiecie myślenickim

 

Trzeci weekend lipca w regionie przebiega pod znakiem dobrej zabawy. Wczoraj na Rynku w Myślenicach oprócz zespołów folklorystycznych z siedmiu stron świata, na scenie wystąpił zespół Enej, z kolej w Dobczycach publiczność bawiła się przy utworach Kombii.

Dzisiaj w ramach Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem w Myślenicach o godz. 10 w Małopolskiej Szkole Gościnności (ul. Zdrojowa 19) odbędzie się happening kulinarny „kuchnia świata”, następnie o godz. 14 spod budynku MOKiS Myślenice do Rynku przejdzie Etno Parada składająca się z reprezentantów zespołów folklorystycznych Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Meksyku, Palestyny, Rumuni, Serbii, Kenii i Polski.

Od godz. 15 rozpoczną się koncerty, które zwieńczy występ Golec uOrkiestry zaplanowany na godz. 20:30.

 

Dni Dobczyc rozkręca Sławomir

Sobota przy tamie w Dobczycach rozpocznie się występem zespołu tanecznego Intoź (godz. 17), następnie przed publicznością zaprezentuje się Active Academy (17:30), The Naives (18:00), Wiatr Odnowy oraz licytacje na rzecz Jakuba Burnosa.

Na godz. 20:15 zaplanowano oficjalne otwarcie Dni Dobczyc po którym o 21 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru czyli Sławomir. Po jego koncercie od godz. 22 Dj'e z Dobczyc będą rozkręcać Retro Party w stylu lat 90'.

Powiązane tematy

Komentarze (10)

Zobacz więcej