Myślenice

Myślenice. Złożyli kwiaty pod pomnikiem na rondzie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Myślenice. Złożyli kwiaty pod pomnikiem na rondzie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Fot. myslenice.pl

Składając kwiaty przy pomniku na rondzie im. Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego, 13 rocznicę katastrofy smoleńskiej uczcił burmistrz wraz z przewodniczącym rady

 

W dniu 10 kwietnia 2010 r., kilka minut przed godziną 9 na lotnisku w Smoleńsku rozbił się samolot z polską delegacją, lecącą na obchody 70. rocznicy mordu w Katyniu. Nikt nie przeżył katastrofy, w której zginęło 96 osób łącznie z ówczesną parą prezydencką Lechem i Marią Kaczyńskimi.

Trzynastą rocznicę katastrofy smoleńskiej na rondzie im. Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego, uczcił burmistrz Jarosław Szlachetka (PiS) razem z wiceprzewodniczącym rady miejskiej Mirosławem Fitą (PiS).

Powiązane tematy

Komentarze (5)

 • 13 kwi 2023

  To jest to rondo z nielegalnie wybudowanym obeliskiem. Rondo Koziołka Matołka .Tak jak chcieli nazwać go mieszkańcy Myślenic .Panie Burmistrzu jak można swoją obecnością sankcjonować budowlaną samowolę ? Popełnia Pan błąd za błędem. Mówi się, że tylko nic nie robiący nie popełnia błędów. Ale chyba w Pana przypadku to nie działa.

  18 8 Odpowiedz
 • 14 kwi 2023

  I był tam Pan Fita. I wszystko jasne.

  7 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 kwi 2023

  szopka jak by nie patrzeć 😂😂😂😂😂😂

  8 3 Odpowiedz
 • 25 kwi 2023

  I niestety polityka wygrywa. Przykro z tego powodu. Można złożyć wieniec ale nie trzeba tego robić w blasku fleszy. Ale widocznie takie są wytyczne.

  3 1 Odpowiedz

Zobacz więcej