Zdrowie

Pan Piotr i jego zmiana na stałe! -24 kg robi wrażenie

Pan Piotr zgodził się przedstawić Nam swoją metamorfozę i udowodnić tym samym, że zmienić można wszystko, w każdym wieku i w każdym czasie

Jest on osobą zdecydowanie pełną pozytywnych emocji, która uwierzyła w swoje możliwości. Pomimo tak dobrego nastawienia, na pierwszej wizycie, z jego ust padło pytanie: „Jak to będzie?” oraz „Czy ja sobie z tym w ogóle poradzę?”

Pan Piotr ze szczerością i przekonaniem opowiadał, iż za namową żony zgodził się na podjęcie kuracji. Postanowił więc spróbować pomimo dużych wątpliwości, że sobie poradzi. Już po kilku tygodniach Pan Piotr przekonał się, iż kuracja nie stanowi dla niego nieosiągalnego wyzwania, a smaczne i proste posiłki w codziennym jadłospisie pozwalają cieszyć się każdym kolejnym dniem na diecie. 

Kolejne tygodnie przynosiły efekty i coraz lepsze samopoczucie. Mimo tego, że nasza współpraca miała w większości charakter wizyt on-line, to rezultaty były o wiele więcej niż zadowalające.

Pan Piotr nowy styl żywienia przyjął za standard, dzięki któremu osiągnął satysfakcjonującą masę ciała oraz lepsze zdrowie jak i samopoczucie. Jak sam obecnie przyznaje: „ja nie wiem jak dawniej funkcjonowałem i uważałem, że to było ok, mając porównanie do samopoczucia i sprawności w obecnej chwili”

Panu Piotrowi serdecznie gratuluje wyników. Są one nie podważalne i są wypracowane na stałe.

Scenariusz bez dodatkowych kilogramów

Nie wystarczy zastosować się do kilku rad z kolorowych czasopism czy internetowych portali, aby wygrać w nadmiarowymi kilogramami. Te z pozoru proste reguły nie są wcale uniwersalne - każdy z nas jest inny, prowadzi całkowicie różny tryb życia, cierpi na różne jednostki chorobowe. Dlatego tak istotne jest indywidualne podejście i “własny plan na zdrowie i stabilną wagę”. I tutaj właśnie przychodzi z pomocą dietetyk. Skuteczne odchudzanie to proces - niejednokrotnie zmiana podejścia, dostosowywanie kuracji do konkretnej sytuacji, wydarzeń, stanu zdrowia.

Do tego potrzebna jest wiedza i wsparcie - podobnie jak z przypadłościami, które leczymy u lekarza. Możemy przeczytać coś w Google, ale wszyscy wiemy, jakie są rezultaty. Możemy też oddać się w ręce specjalisty i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Jesienią zawsze przybierałaś/ przybierałeś na wadze? Daj sobie szansę w tym roku na inny scenariusz.

Twoja metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 577 133 322 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.myslenice.projektzdrowie.info. W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają Pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

 

Dietetyk Cezary Baliga

Projekt Zdrowie MYŚLENICE
Polskie Centra Dietetyczne

ul. 3 Maja 14a
32 – 400 Myślenice

Tel.: 577 133 322
E-mail: myslenice@projektzdrowie.info

 

Powiązane tematy

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...