Kultura

Mikołajki w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

Mikołajki w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

W tym MOKiS zaprasza dzieci i ich rodziców na Mikołajki Rodzinne, które odbędą się w sobotę 2 grudnia 2023 roku w godzinach 10-13

 

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w wydarzeniach z cyklu „Myślenickie Mikołajki 2023” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice – Pana Jarosława Szlachetki.

W tym roku zapraszamy serdecznie do naszego Domu Kultury, dzieci i ich rodziców na Mikołajki Rodzinne –sobota 2 grudnia 2023 roku w godzinach 10:00 -13:00, czekać będzie moc atrakcji.

Warsztaty rękodzielnicze, zabawy dla najmłodszych, spotkania z św. Mikołajem (możliwość wręczenia prezentów), spotkanie autorskie z pisarzami książek dla dzieci, kiermasz rozmaitości. Wstęp wolny.

Ponadto specjalna oferta dla Placówek Oświatowych:

Warsztaty rękodzielnicze „Zrób pachnący prezent dla siebie lub kogoś bliskiego” oraz seanse filmowe w Kinie Muza.

Warsztaty mikołajkowe

6 grudnia – Mikołajkowe warsztaty

Warsztaty pieczenia i dekorowania pierników 

Warsztaty robienia kolorowych kul do kąpieli 

Ile to kosztuje?

Cena biletów do kina dla grup zorganizowanych wynosi 15 zł od osoby (opiekunbezpłatnie). Istnieje możliwość grupowej rezerwacji miejsc pod nr tel. 453 018 475 lub 12 272 15 11. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy cykl warsztatów pieczenia pierników, kul do kąpieli oraz owocowych mydełek. Cena za zajęcia dla jednej osoby to 30 zł.

Szczegóły oferty warsztatów i harmonogram kina w załącznikach.

Zapraszam do skorzystania z oferty Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Zachęcam również do odwiedzenia naszych stron internetowych pod adresem: www.mokis.myslenice.pl oraz www.kino.myslenice.pl. Tam znajdziecie nasze aktualności. 

Powiązane tematy

Zobacz więcej