Dobczyce

Dobczyce. Klub Kulturalnego Kibica odwiedził Kuba Błaszczykowski

Dobczyce. Klub Kulturalnego Kibica odwiedził Kuba Błaszczykowski
Fot. dobczyce.pl

Klubu Kulturalnego Kibica zorganizował spotkanie z Kubą Błaszczykowskim z byłym kapitanem drużyny reprezentacji Polski i legendą Wisły Kraków

 

Działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach Klub Kulturalnego Kibica prowadzony przez Pawła Piwowarczyka odwiedził Kuba Błaszczykowski.

Kibice i sympatycy piłkarza po brzegi wypełnili aulę widowiskową. Publiczność zadbała, aby w ubiorze dominował kolor czerwony, który kojarzony jest z dobczyckim Klubem Kulturalnego Kibica. Były dopingujące okrzyki, brawa, autografy i wspólne zdjęcia. Nie mogło zabraknąć również meksykańskiej fali.

Fani piłki nożnej chętnie zadawali Kubie pytania, które jak przyznał były kapitan drużyny reprezentacji Polski, nie należały do łatwych. Jakub opowiadał o swoich sukcesach, dążeniu do wyznaczonych celów i spełniania swoich marzeń. Wspominał momenty w swojej karierze, które na długo utkwiły mu w pamięci. Podczas spotkania wyemitowany został krótki materiał filmowy prezentujący wspomnienia, spektakularne bramki Kuby.

Kuba Błaszczykowski skierował do młodych sportowców ważne przesłanie: "Nie pozwólcie, żeby ktoś wam zabrał wasze marzenia i mówił, że czegoś nie da się osiągnąć. W ostatnim okresie, szczególnie jak wróciłem do Klubu Wisły, czułem od Was ogromne wsparcie podczas meczów. Muszę powiedzieć że macie szczęście mając takich opiekunów, którzy niejednokrotnie poświęcają swój czas żeby organizować dla was takie spotkania" - mówił.

Komentarze

Zobacz więcej