Media

Fotoreportaż Bartka Ziółkowskiego w gronie finalistów SGL Local Press 2023. Miasto-info.pl ponownie w czołówce serwisów lokalnych

Fotoreportaż Bartka Ziółkowskiego w gronie finalistów SGL Local Press 2023. Miasto-info.pl ponownie w czołówce serwisów lokalnych
Fot. Patrycja Koprzak

Fotoreportaż „Gladiatorzy” autorstwa Bartka Ziółkowskiego, przedstawiający zmagania zawodników kickboxingu i muaythai, walczących w Myślenicach podczas Igrzysk Europejskich 2023 znalazł się w gronie finalistów ogólnopolskiego konkursu SGL LOCAL PRESS 2023.

W kategorii portal lokalny; Miasto-info.pl drugi rok z rzędu znalazło się w zestawieniu najlepszych serwisów informacyjnych

 

Gala Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2023 odbyła się w sobotę 16 marca w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Podczas niej jury przyznało nagrody w dziesięciu kategoriach.

W gronie finalistów znalazł się fotoreportaż Bartka Ziółkowskiego pt. „Gladiatorzy” przedstawiający zmagania zawodników kickboxingu i muaythai, walczących w Myślenicach podczas Igrzysk Europejskich 2023.

- Chciałem na nich uchwycić jak najwięcej emocji, które towarzyszą sportowcom podczas zawodów. Nie zabrakło dynamicznych ujęć, które jako fotograf sportowy cenię najbardziej! Praca przy wydarzeniu takiej rangi dała mi wielką satysfakcję, a różnorodność konkurencji sportowych ogromne doświadczenie na przyszłość – relacjonując zawody mówił Bartek Ziółkowski.

Serwis informacyjny Miasto-info.pl znalazł się w wśród finalistów w kategorii „portal lokalny”, a nominację odebrał redaktor naczelny Piotr Jagniewski.

- Często powtarzam, że najgorzej jest o czymś pomyśleć… lub zadać sobie jakieś pytanie, jak to zrobiłem dawno temu. To najlepszy dowód na to, że lokalnie można robić jakościowe dziennikarstwo, a przez lata opisując wiele historii, napisaliśmy własną; wypełnioną ludźmi z pasją, energią, chęcią do pracy i rozwoju – komentuje kolejną nominację.

W ubiegłym tygodniu rozmowa dziennikarki miasto-info.pl Patrycji Koprzak, znalazła się wśród pięciu najlepszych materiałów dziennikarskich w Polsce w konkursie Local e-Journalism Awards 2023. Wyróżnienie przypadło jej za wywiad pt. "Historia nie zawsze jest wesoła, ale daje nadzieję"  z Maciejem Ziemblą - instruktorem Izby Tradycji w Sułkowicach.

To drugi rok z rzędu, kiedy nasza praca zostaje zauważona poza regionem, który obsługujemy i doceniona przez ogólnopolskie jury. Dziękujemy wszystkim współpracownikom za pasję, profesjonalizm i pomoc, jaką od Was otrzymujemy.

Czytelnikom za obecność, poświęcony czas na śledzenie naszych materiałów, wszelkie uwagi, zaufanie, opinie i sugestie, które pomagają nam doskonalić swój warsztat i dostarczać Wam jeszcze lepszych treści. 

Mamy nadzieję, że będziecie kontynuować swoją przygodę z Miasto-info.pl jako swoim wiarygodnym źródłem informacji.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej