Powiat myślenicki

Ostatnia sesja VI rady powiatu myślenickiego w kadencji 2018-24

Ostatnia sesja VI rady powiatu myślenickiego w kadencji 2018-24
Fot. myslenicki.pl

W kadencji 2018-24 rada powiatu obradowała 71 razy, a w czwartek 25 kwietnia zebrała się po raz ostatni

 

Ostatnia w kadencji 2018-24 i 71. sesja rady powiatu odbyła się w czwartek 25 kwietnia. Podczas niej radni m.in. omawiali sprawozdanie z kontroli przeprowadzonej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w SP ZOZ w Myślenicach, głosowali nad uchwałą dotyczącą skargi na działalność starosty, omawiali problem nadajnika w Sieprawiu, podejmowali zmiany w uchwale budżetowej, dofinansowali działalność SP ZOZ i decydowali w sprawie wyrażenia zgody na przedłużenie najmu pomieszczeń w budynku przy ul. Pardyaka 2 w Myślenicach.

Na zakończenie przewodniczący rady Tadeusz Żaba oraz starosta Józef Tomal złożyli na ręce radnych podziękowania, wyrazy uznania za pracę dla dobra społeczności lokalnej oraz wysiłek włożony na rzecz rozwoju powiatu myślenickiego. Z każdym zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kadencję 2018-24 w radzie powiatu zakończyli: Tadeusz Bochnia (WDP), Jan Bylica (PiS), Piotr Ceranowicz (FZM), Krzysztof Dybeł (PiS), Piotr Dziadkowiec (PiS), Jan Marek Lenczowski (PiS), Roman Knapik (PiS), Aleksandra Korpal (PiS), Rafał Kudas (FZM), Ryszard Leśniak (WDP), Jolanta Majka (PiS), Marian Mrozicki (PiS), Robert Murzyn (PiS), Maciej Ostrowski (WDP), Kazimierz Panuś (WDP), Jacek Pasiowiec (FZM), Robert Pitala (PiS), Andrzej Pułka (WDP), Anna Rapacz (PiS), Andrzej Słonina (WDP), Stanisław Suder (PiS), Józef Tomal (FZM), Krzysztof Trojan (FZM), Edward Zadora (FZM), Tadeusz Żaba (FZM).

Radnymi powiatowymi w kadencji 2024-2029 zostali:

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. PITALA Robert, Krzyszkowice (43) - 1 773 głosów
2. RAPACZ Anna, Lubień (57) - 1 506
3. KUDŁACZ Elżbieta, Krzczonów (68) - 1 221
4. GAJEK Marta, Stojowice (64) - 1 051
5. MAJKA Jolanta, Zegartowice (67) - 1 022
6. BYLICA Jan, Myślenice (59) - 1 014
7. WOLSKI Waldemar, Rudnik (57) – 932
8. KUROWSKI Daniel, Jawornik (27) - 896
9. MITANA Lilianna, Bysina (46) – 860
10. DZIADKOWIEC Piotr, Stróża (61) – 718
11. LENCZOWSKI Jan, Siepraw (67) – 673

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ

1. TOMAL Józef, Myślenice (59) - 2 335
2. ŻUŁAWIŃSKI Krzysztof, Dobczyce (28) - 1 050
3. TROJAN Krzysztof, Sułkowice (55) – 859
4. KUDAS Rafał, Myślenice (41) – 855
5. ZADORA Edward, Tokarnia (78) - 741
6. CERANOWICZ Piotr, Myślenice (56) – 690
7. ŻABA Tadeusz, Siepraw (60) – 619
8. LEŚNIAK Ryszard, Węglówka (65) – 527

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

1. OSTROWSKI Kamil, Myślenice (40) - 1 248"
2. PUŁKA Andrzej, Sułkowice (50) - 1 133
3. PASIOWIEC Jacek Andrzej, Lubień (54) – 875
4. POZNAŃSKA Bożena, Siepraw (60) – 569
5. KĘSEK Ewa, Łęki (54) – 568
6. SŁONINA Andrzej, Bogdanówka (62) – 461

 

Komentarze

Zobacz więcej

Wybory do PE. Znamy nazwiska europarlamentarzystów
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024 7

Wybory do PE. Znamy nazwiska europarlamentarzystów

Spośród kandydatów, którzy walczyli o głosy w okręgu wyborczym nr 10, do którego należy powiat myślenicki, mandat europosła otrzymało 7 z nich. PiS ma 3 europ...