Kultura

Bartłomiej Jurecki gościem „otwartej przysłony” mgFoto

Bartłomiej Jurecki gościem „otwartej przysłony” mgFoto
Fot. Artur Ostafin

Gościem kolejnej odsłony spotkań organizowanych przez stowarzyszenie mgFoto był Bartłomiej Jurecki - fotograf z Zakopanego

 

Bartłomiej Jurecki jest fotografem prasowym, na co dzień związanym z „Tygodnikiem Podhalańskim”, absolwentem Krakowskiej Szkoły Artystycznej oraz Fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

To laureat wielu prestiżowych nagród m.in. sześciokrotnie zdobył Grand Press Photo, ośmiokrotnie BZ WBK Press Foto, dwukrotnie Leica Street Photo, International B&W Photography Contest Monochrome Awards czterokrotnie, czternaście razy International Photography Awards, czterokrotnie National Geographic Polska.

Podczas kolejnego spotkania z cyklu „otwarta przysłona” organizowanego przez stowarzyszenie mgFoto gość zaprezentował swoje zdjęcia związane z codzienną pracą, ale również miejsca, które udało mu się odwiedzić poza nią. Wśród prezentowanych zdjęć znalazł się m.in. cykl przedstawiający zestaw portretów górali - "Twardy jak skała, silna jak halny”.

 

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej