logo-web9

Tenisowe Mistrzostwa MTKKF Myślenice 2012: Wygrała Julia Mosurska i Maciej Kozieł

Julia Mosurska i Maciej Kozieł zostali triumfatorami Tenisowych Mistrzostw Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Myślenice 2012
Zawody zostały rozegrane 17 czerwca na kortach na Zarabiu. W kat. do 18 lat udział wzięło 11 zawodników i 1 zawodniczka. Była nią Julia Mosurska, która w finale pokonała Adama Serwatkę 10-8. W meczu o trzecie miejsce w tej kategorii Bartłomiej Wójcik pokonał Łukasza Ryskalę 10-3.
Natomiast w czwartek 21 czerwca w ramach Mistrzostw MTKKF odbył się pojedynek finałowy w tenisie ziemnym w kategorii „powyżej 50 lat” pomiędzy Maciejem Koziełem a Bogdanem Lisem. Wynikiem 6/2 6/1 Wygrał Maciej Kozieł po raz kolejny zdobywając trofeum w tej kategorii.
Puchary, dyplomy i nagrody dla finalistów tych turniejów wręczyli przedstawiciele myślenickiego oddziału TKKF prezes Eugeniusz Żądło oraz Józef Mikołajczyk.