Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Kto powinien wystąpić?

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Kto powinien wystąpić?

Gmina Myślenice szuka osób chętnych do dystrybucji ankiet w których pyta, kto mógłby zagrać podczas Myślenickiego Festiwalu Lata w 2013 roku. Kogo chętnie posłuchacie w najbliższe wakacje?

Rola ambasadora Myślenickiego Festiwalu Lata ma polegać na dostarczeniu mieszkańcom ankiet, na których można wytypować gwiazdy wieczoru na sobotę i niedzielę. Następnie zadaniem ambasadora będzie zebranie ankiet i oddanie ich do urzędu. Każdy chętny otrzyma 40 ankiet do rozdania wśród mieszkańców.

Chętni mogą zgłaszać się pod numerem tel. 12 639 23 09, 12 639 23 08, poprzez e-mail: promocja@myslenice.pl lub osobiście w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy do Wydziału Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji pok. nr 12. Ambasadorami mogą być tylko mieszkańcy Gminy Myślenice.

Na temat Myślenickiego Festiwalu Lata 2013 możecie również dyskutować na forum

Wypełnienie ankiety to jedyna możliwość oddania głosu. Każdy może indywidualnie zgłosić się do urzędu i wypełnić ankietę lub pobrać ją ze strony i wysłać na adres promocja@myslenice.pl

Co znajduje się w ankiecie?

Ankieta składa się z dwóch pytań. W pierwszym gmina pyta nas o wiek, natomiast w drugim daje możliwość wyboru zespołów lub podania własnej propozycji. Na sobotę dział promocji proponuje: Lady Pank, Kult, T-Love, Afromental, Zakopower, natomiast wśród niedzielnych propozycji znalazł się: Perfect, Ryszard Rynkowski, Maciej Maleńczuk, Krzysztof Krawczyk, Kora.

Pobierz ankietę

Kto powinien wystąpić w sobotę?

Kto powinien wystąpić w niedzielę?

 Myślenicki Festwial lata 2012

 

W tym roku na Zarabiu wystąpił zespół Happysad oraz Kayah. Według naszych czytelników (69%) lepszy koncert dał zespół Happysad. Tak bawiliście się podczas tego koncertu:

Powiązane tematy

Komentarze (28)

 • 15 lis 2012

  Rammstein ostatecznie taniej będzie Oberschlesien

  20 5 Odpowiedz
 • 15 lis 2012

  a ile płacą za rozniesienie tych ankiet ?, w urzędzie nie załatwi się nic za darmo, więc dla czego oczekują że mieszkańcy to instytucja charytatywna, podejrzewam, że raczej będzie trzeba to zrobić za darmo - pewnie będzie to zadaniem dzieci i młodzieży w szkołach za plusy z zachowania.

  19 1 Odpowiedz
 • 15 lis 2012

  Witam

  JA bardzo bym chciała zespół góralski taki jak "BACIARY" myślę że byłaby świetna zabawa !!!! Jestem przekonana że wiele osób by przyszło! Bo dawno nie było takiego klimatu !!! ktoś myśli podobnie??

  Krawczyki Marylki Kaye są już do znudzenia!!!!!

  15 8 Odpowiedz
 • Def Ibrylator 15 lis 2012

  Czy jest szansa otwarcia sceny dla lokalnych alternatywnych zespołów, albo wpuszczenie ich na scenę przed lub po koncertach gwiazd ? Ostatnio nasze kapele wyskoczyły do rangi na prawdę profesjonalnie grających. Chciałbym je usłyszeć na profesjonalnym sprzęcie. Dużo osób by chciało, nie tylko z samych Myślenic. Kogo można zapytać o taką możliwość ? (oprócz samych zespołów)

  Ostatnio na Miasto-Info były 2 artykuły o rodzimych zespołach z nowymi płytami. A są też inne, które dobrze sobie radzą i grają już na bardzo dobrym poziomie. Trochę świerzości w muzyce też się przyda... I dużo ludzi się tym zainteresuje (patrząc na rosnące ostatnio zainteresowanie tymi kapelami)

  12 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  15 lis 2012

  Mój wybór na sobotę to T-love lub kult . Moim zdaniem fajnie by było jak by przyjechały Strachy na Lachy lub Luxtorpeda
  A w ostateczności Metalica ;)

  12 6 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...