Okolice

Dobczyce: X Rajdowa WOŚP zebrała 22 566,24 zł [WIDEO]

Dobczyce: X Rajdowa WOŚP zebrała 22 566,24 zł [WIDEO]

Podczas finału WOŚP w Dobczycach odbyła się jubileuszowa edycja Rajdowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało się zebrać 22 566,24 zł. Pieniądze nadal są liczone


fot. Mariusz Drzyzga

Podobnie jak w latach ubiegłych impreza została zorganizowana na terenach pod koroną dobczyckiej zapory. Podczas imprezy odbyły się zawody w rajdach płaskich i terenowych, wspierający orkiestrę mogli liczyć m.in. na przejażdżkę z z zawodnikami, szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, mogli obejrzeć pokaz grupy SHR Wrzesień 39'.

Wstępne szacunki sztabu mówią o kwocie 22 566,24 zł. - Cały czas trwają nasze aukcje internetowe. Ponadto wystawimy nowe. Nie możemy też zapomnieć o puszce, która po raz drugi, dzięki Darkowi Żyle, jest na Dakarze. Całą kwotę zebraną przez Rajdową WOŚP w Dobczycach będziemy mogli podać po powrocie Darka z Dakaru, czyli pod koniec stycznia - poinformował nas Sylwester Stoch, ze sztabu WOŚP w Dobczycach.

Najwyższa kwota z jednej licytacji to 1700 zł za album o Januszu Kuligu. Zwycięzcą aukcji była Pani Paulina z Rzeszowa.

Dla osób chcących spróbować swoich sił na rajdowej trasie przygotowano odcinek płaski i odcinki terenowe. Wyznaczone trasy miały charakter mini-oesów, na których nie zabrakło różnorodnej nawierzchni. 

W ubiegłym roku podczas XX Finału WOŚP, dzięki zawodnikom, kibicom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji jego rajdowej odmiany w Dobczycach udało się zebrać 25 553,93zł. Czekamy na informacje o tegorocznej kwocie.

Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy z tego wydarzenia. Zdjęcia można dodać po zalogowaniu w galerii poniżej a linki lub pozostałe fotografie przesłać na redakcja@miasto-info.pl

Powiązane tematy

Komentarze (7)

 • 14 sty 2013

  Widać że kto pierwszy ten lepszy , zero przykładania ze strony miasto-info, przepiękne te filmy, chyba trzeba wręczyć Oscary. Zdjęcia spoko impreza fajna, ale jak ktoś publikuje taki artykuł to można się trochę przyłożyć.

  Dziękuję do widzenia.

  6 5 Odpowiedz
  • mirek@ 14 sty 2013

   Człowieku przeciez te filmy są autorstwa przez zwykłych ludzi :) Widzisz, że wysłali fotografa to i zdjęcia są dobre… nie można wymagać cudów od portalu społecznościowego to nie telewizja… ale malkontentów na tym portalu nie brakuje. Narzekacie na wszystko w komentarzach ale ciagle tu wracacie. Może zamiast narzekac sam nagraj film i wrzuc. Nie podoba się, obróc głowę w innym kierunku – to proste.

   6 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 sty 2013

  Witam , prezentuję mój film z Dobczyc z zakończenia w Myślenicach.

  http://www.youtube.com/watch?v=9-lKSSNg73c&feature=youtu.be

  6 4 Odpowiedz
 • 14 sty 2013

  :mirekm"zdjęcia są bardzo złej jakości, zobacz jeszcze raz.
  Zamazane,brak kontrasttu.

  2 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 sty 2013

  Miastowy a może to zabolało że w Dobczycach była super impreza profesjonalnie zorganizowana a w Myślenicach jakoś nie wyszło?

  7 1 Odpowiedz
 • 14 sty 2013

  :mirekm"zdjęcia są bardzo złej jakości, zobacz jeszcze raz.
  Zamazane,brak kontrasttu.

  mirekm napisał/a:

  marron napisał/a::mirekm"zdjęcia są bardzo złej jakości, zobacz jeszcze raz.
  Zamazane,brak kontrasttu.Chciałbym zobaczyć twoje :) Cokolwiek twojego co robisz ...

  Gdybyś nie napisał ze zdjęcia są dobre to ja bym też nie pisał ze są złe d

  1 7 Odpowiedz

Zobacz więcej