Kultura

Myślenicki Festiwal Lata: Zobacz jakich artystów wytypowali mieszkańcy

Myślenicki Festiwal Lata: Zobacz jakich artystów wytypowali mieszkańcy

Od listopada gmina szukała chętnych do rozprowadzenia ankiet na podstawie których wybrani zostaną artyści, którzy mogliby wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2013. Wygrali...

Afromental i Maciej Maleńczuk - to wykonawcy wybrani na tegoroczny Myślenicki Festiwal Lata

 n" oznacza ilość udzielonych odpowiedzi. Ze względu na to iż część odpowiedzi była nieważna (np. dwa zaznaczone zespoły) ilości odpowiedzi np. gwiazdy na piątek i na sobotę różnią się.

Afromental:

Maciej Maleńczuk i zespół Yugopolis:

Jak informuje UMiG przez dwa miesiące mieszkańcy wypełnili w sumie 367 ankiet, w których wskazywali swoje typy. Najwięcej osób oddało głosy na Afromental (jako gwiazdę sobotniego wieczoru) i Macieja Maleńczuka (gwiazdę niedzielnego koncertu). Na trzecim miejscu znalazł się Perfect i Zakopower.

Wśród sobotnich gwiazd, największym konkurentem zespołu Afromental (43%) okazał się Zakopower (25%), trzeci wśród najczęściej wymienianych był Lady Pank (14%), Kult (11%) i T-Love (7%).

 

Wśród niedzielnych wykonawców największa walka toczyła się między Maciejem Maleńczukiem (46%), a Perfectem (40%). Natomiast kolejni wymieniani to Krzysztof Krawczyk (6%), Ryszard Rynkowski (4%) i Kora (4%).

Ponad połowa głosujących mieściła się w przedziale wiekowym od 16-20 lat (55%), co szósty głosujący miał od 21-30 lat.

Każdy kto chciał mieć wpływ na wybór wykonawców mógł zostać Ambasadorem Myślenickiego Festiwalu Lata i rozdać ankiety wśród rodziny i znajomych. Pobraną ankietę ze strony internetowej UMiG, uzupełnioną o swoje typy można było przesłać mailem lub wypełnić osobiście w urzędzie.

Tak głosowali Czytelnicy Miasto-info.pl

Równocześnie z ankietami przeprowadzanymi przez gminę zapytaliśmy naszych Czytelników o to kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2013 w sobotę oraz w niedzielę.

Jako sobotnią gwiazdę najczęściej wskazywaliście zespól Zakopower (26% głosów), natomiast w niedzielę najchętniej zobaczylibyście Perfect (34%).

 

 

Na temat Myślenickiego Festiwalu Lata 2013 dyskutujecie na forum

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane tematy

Komentarze (25)

Zobacz więcej