Okolice

Modernizacja roku 2012: Wyróżniona budowa ronda w śródmieściu

Modernizacja roku 2012: Wyróżniona budowa ronda w śródmieściu

Rondo w śródmieściu, droga Dobczyce-Stadniki-Gdów, przebudowa DPS w Trzemeśni i termomodernizacja budynku ZS w Dobczycach to inwestycje powiatu wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie "Modernizacja Roku 2012"


Jedna z wyróżnionych inwestycji to rondo wybudowane w centrum miasta 

Cztery inwestycje powiatu wykonane w 2012 roku zostały wyróżnione podczas XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku 2012" - czytamy na stronie starostwa.

Wśród nich znalazła się budowa ronda w śródmieściu, przebudowa drogi Dobczyce - Stadniki - Gdów, przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej "Biały Potok" w Trzemeśni i termomodernizacja budynku byłego internatu Zespołu Szkół w Dobczycach.

Powiązane tematy

Komentarze (11)

 • 12 lut 2013

  Nie wiem jak Wam ale mi to rondo się podoba, bo fantastycznie spełnia swoja funkcję.

  15 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 lut 2013

  Rondo jest jak najbardziej ok, tylko mógłby ktoś posprzątać -odśnieżyć chodniki wokół ronda bo nawet przejścia dla pieszych są zasypane i ludzie chodzą na tzn. "skróty"

  10 1 Odpowiedz
 • 12 lut 2013

  Chyba jedna inwestycja z którą zdążyli przed czasem...
  BRAWO:)!

  7 4 Odpowiedz
 • 16 lut 2013

  świetny sarkazm, pozwolisz że się dołączę....jednak mamy coś czego im brak : u nas jest nie działający wyciąg a oni nawet działającego nie mają :-)))

  2 Odpowiedz
 • 18 cze 2013

  Piekne rondo, prawdziwa autostrada w środku miasta. Cudowne. Nie moge wyjść z podziwu. Sama koncepcja OK, Stylistyka pozostawia jednak , wiele do zyczenia.

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej