Miasto

Pili i hałasowali więc zamknięto kładkę. Jak wy rozwiązalibyście ten problem?

Pili i hałasowali więc zamknięto kładkę. Jak wy rozwiązalibyście ten problem?

Kładkę nad Bysinką łączącą ulice 3-Maja i Średniawskiego zamknięto na wniosek mieszkańców. Jako powód podano burdy w tym miejscu. Jak wy rozwiązalibyście ten problem?

Kładkę nad Bysinką upodobali sobie amatorzy picia pod chmurką. Teraz jest zamknięta

O zamknięciu kładki zdecydował burmistrz na wniosek 40 mieszkańców, którzy podpisali się pod petycją - podaje Dziennik Polski. Kładka nad Bysinką to miejsce, gdzie regularnie można było spotkać osoby pijące alkohol. Przebywały tam nie tylko w nocy, ale i w ciągu dnia. Gmina postanowiła zamknąć kładkę i nie otwierać jej do odwołania.

Mieszkańcy mieli skarżyć się na uciążliwe zachowanie osób przebywających w tym miejscu.
To tutaj w czerwcu nastolatka z Myślenic pomalowała farbą nowe ogrodzenie, a następnie pochwaliła się tym na facebooku. Szerzej piszemy o tym tutaj.

W jaki sposób wy rozwiązalibyście problem osób pijących w tym miejscu alkohol?

 

Powiązane tematy

Komentarze (22)

 • mirek@ 11 wrz 2013

  Chcąc być konsekwentnym teraz gmina powinna zamknąć skrzyżowanie na 3-maja kolo starej mleczarni, bo tam panowie piją od samego rana... dla mnie kpina. wystarczyloby wysyłać tam częściej patrole strazy miejskiej i policji - ludzie szybko by sie nauczyli, że tam się po prostu nie opłaca pić...

  56 6 Odpowiedz
 • 11 wrz 2013

  I tak będą pić , tylko gdzie indziej.

  32 Odpowiedz
 • 11 wrz 2013

  ale dlaczego zostali ukarani mieszkańcy ulic Średniawskiego czy Sikorskiego a zwłaszcza dzieci które w drodze do szkoły muszą nadkładać kilkaset metrów bo nasze władze nie mogą poradzić sobie z pijaczkami i gówniarami malującymi płoty bo to po tym incydencie z płotem zamknęli to przejście. Ja proponuję ogrodzić rynek bo mieszkańcy kamienic wokół rynku narzekają na hałasy na rynku wieczorami i w nocy a najlepiej to odgrodzić meneli od reszty społeczeństwa

  34 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 wrz 2013

  Cytat" wystarczyloby wysyłać tam częściej patrole strazy miejskiej i policji - "
  niestety pomyliły Ci się role tych instytucji,one są powołane nie po to aby służyć społeczeństwu tylko władzy i mają karać tych z których można coś ściągnąć czyli zwykłych obywateli a nie meneli z którymi same kłopoty a grzywny nie ciągniesz nigdy.

  28 3 Odpowiedz
 • Magdalena 11 wrz 2013

  to nie z kładką coś trzeba zrobić, tylko z menelami :/ znajdą inne miejsce do chlania - i co tym razem zamkną?

  23 Odpowiedz

Zobacz więcej