Noworoczne derby: Dalin pokonał Orła 5:1

W piątych Noworocznych derbach piłkarze Dalinu wygrali z Orłem 5:1. To trzecie zwycięstwo Dalinu w historii tego pojedynku. Orzeł pozostaje bez zwycięstwa

Do przerwy było 3:0 po bramkach Mizi, Mistarza i Lepiarza, który na początku drugiej połowy zdobył drugiego gola. Po nim swoją bramkę dołożył Biel. Honorową bramkę dla Orła strzelił Mistarz.

Tradycja rozpoczęcia Nowego Roku derbami myślenickich drużyn narodziła się w 2010 roku. W pierwszych noworocznych derbach Myślenic w 2010 roku Dalin wygrał z Orłem 9:4 , rok później przywitano rok remisem 3:3. W 2012 roku o zwycięstwie zadecydował złoty gol na korzyść Dalinu (1:0), a rok temu mecz zakończył się wynikiem 1:1

Jak na razie bilans po pięciu spotkaniach jest korzystny dla Dalinu. Piłkarze tej drużyny wygrywali 3 razy i 2 razy remisowali. Bez zwycięstwa ciągle pozostaje Orzeł.

Posiadasz zdjęcia lub film z tego wydarzenia? Dodaj je poniżej lub wyślij na redakcja@miasto-info.pl, a my zrobimy to za ciebie.