Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2014: W sobotę wystąpił LemON [WIDEO]

Myślenicki Festiwal Lata 2014: W sobotę wystąpił LemON [WIDEO]
Melania Jania

Gwiazdą pierwszego dnia Myślenickiego Festiwalu Lata był zespół LemON

 

 

wasze wideo: 

Powiązane tematy

Komentarze (21)

 • 27 lip 2014

  mogę określić koncert LEMON'a 1 słowem - masakra
  wyszedłem po 3 piosenkach

  54 20 Odpowiedz
 • 27 lip 2014

  Okropnie źle przygotowany festiwal! Zbyt mało ochrony! Brud i tyle... Niestety... Jestem młodą dwudziestokilkuletnią osobą i wybrałam się na koncert z zamiarem dobrej zabawy ze znajomymi, ale niestety bardzo się rozczarowałam... Wszędzie było bardzo brudno, ochrona kiepska. Każdy mógł wnieść na teren festiwalu co tylko mu się podobało. Nie było żadnej dyscypliny. O samym koncercie też niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. Okropna akustyka, jeśli ktoś nie dopchał się pod scenę to niestety dalej od niej nie rozumiał ani słowa śpiewanego przez Lemona. Jeszcze bardzo dużo pracy przed organizatorami, aby w kolejnych latach poprawić te błędy, chociaż pewnie i tak nie zostanie nic zrobione w tym kierunku. Rok temu było to samo z akustyką, a weźmy pod uwagę pobliskie Dobczyce. Tegoroczne koncerty były super, ochrona każdego sprawdzała przy wejściu przez co uniknęli tzn. hołoty, akustyka super - nawet siedząc dalej od sceny każdy wszystko słyszał. To tyle w tym temacie. Więcej na Dni Myślenic się nie wybieram, a szkoda... bo to byłaby na prawdę fajna impreza w barwnym otoczeniu.

  48 26 Odpowiedz
 • 27 lip 2014

  Mi się podobało. Może Lemon nie jest moją muzyką, może organizacyjnie leżało...

  Ale serio, tego oczekujecie od Dni Myślenic? Ja od nich oczekiwałem jednego - ludzi. Dla mnie ta impreza skupia wszystkich znajomych, z którymi nie mam się jak spotkać. Nie zawiodłem się. Jak masz ekipę, nawet w najgorszym brudzie jest spoko ;) Ale polaczkom jak zawsze wszystko nie pasuje.

  Mi się podobało.

  30 14 Odpowiedz
 • 27 lip 2014

  Z zespołem LemON to jest tak - albo się go "kocha" albo "nienawidzi" - ja może do pierwszej grupy to nie należę, ale na pewno ich muzyka nie jest mi obojętna. Igor bardzo mocno się wczuwa w swoje aranżacje i często zmienia linię melodyczną w związku z tym zdecydowanie ciężko jest z nim sobie "podśpiewywać" - mimo to bardzo daleka jestem od krytyki :) Osobiście uważam, że zespół zagrał świetnie! Faktycznie nagłośnienie kiepskie, ale za to efekty świetle bardzo fajne - ale to raczej zasługa ekipy LemON-a i ich realizatora światła.

  Pierwszy dzień Festiwalu oceniam średnio - bo i ochrony mało, i nagłośnienie kiepskie, mała gastronomia też raczej niezachęcająca... Jedynie zespół nie zawiódł - no i mimo wszystko impreza całkiem niezła była :D

  P.S.
  Zdjęcie z backstage z profilu Igora - mnie całkowicie rozwaliło :P
  https://www.facebook.com/igor.herbut.oficjalny/photos/a.405638019537455.1073741827.247008418733750/516960008405255/?type=1&theater

  18 2 Odpowiedz
 • 28 lip 2014

  A wam wiecznie źle, tylko narzekacie i nic więcej, polska mentalność co by nie było i jak by nie było to będzie zawsze źle i źle!, normalne że było błoto skoro dzień wcześniej polało, to co to też wina organizatorów że padało? hehe jak wam źle to po co żeście przychodzili? trzeba było zostać przed tv w domu na dupsku i tam lamentować, wykonawcy wam nie pasują nic nie pasuje, lepsze było disco polo w Dobczycach to trzeba było iść a festiwal lata odpuścić, ale co po niektórym nie podoba sie nawet nazwa festiwal, nic tylko współczuć takim ludziom, żal mi tu co po niektórych desperaci z życiem bezbarwnym.

  20 7 Odpowiedz

Zobacz więcej