Kultura

Małgorzata Hodurek w Must Be The Music: Aby przejść dalej potrzebuje waszych głosów [WIDEO]

Małgorzata Hodurek w Must Be The Music: Aby przejść dalej potrzebuje waszych głosów [WIDEO]

Małgorzata Hodurek urodzona w Porębie wystąpiła w programie muzycznym Must Be The Music - Tylko Muzyka. Otrzymała dwa głosy na "tak" i dwa na "nie", aby przejść do dalszego etapu potrzebuje waszych głosów

Program Must be the music. Tylko muzyka stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają – po prostu są muzyką. Od pierwszych minut programu uczestnicy mogą zaistnieć nie tylko w telewizji, ale i w internecie, gdzie widzowie oddają na nich głosy. 

W jednym z odcinków eliminacyjnych 8 edycji show przed jurorami (Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba, Piotr Rogucki) stanęła Małgorzata Hodurek urodzona w Porębie. Wokalistka znana jest w powiecie z udziału w licznych akademiach i konkursach. Szerszej publiczności zaprezentowała się m.in. podczas Myślenickiego Festiwalu Lata  a w 2012 roku wygrała program "Szansa na sukces"

W Must Be The Music zaśpiewała piosenkę "Radość najpiękniejszych lat" z repertuaru Anny Jantar. Otrzymała dwa głosy na "tak" i dwa na "nie".

 - Jesteś zdolna i muzykalna, ale repertuar starawy troszkę - po występie powiedziała Ela Zapendowska. - Bardzo chciałam zaśpiewać Alicie Keys, bo to repertuar bliższy mojemu serca - odpowiedziała Małgosia. 

Piotr Rogucki proponował, aby dać jej szansę, jednak Kora nie pozwoliła na kolejną próbę. - Wydaje mi się, że jest jeszcze za wcześnie na próbowanie i robienie czegokolwiek, powinnaś się jeszcze uczyć - powiedziała. 

Małgorzata Hodurek ciągle ma szansę na udział w programie, ale aby dostać się do kolejnego etapu potrzebuje waszych głosów, które można oddawać za pomocą facebooka do czwartku 30 października do godz. 12 

Zobacz występ Małgorzaty Hodurek

 

Powiązane tematy

Komentarze

 • mysleniczaninzdziada 29 paź 2014

  gratulacje!!! za odwage i piekny glos

  38 2 Odpowiedz
 • 29 paź 2014

  Spoko

  13 3 Odpowiedz
 • 29 paź 2014

  Można głosować na stronie: https://apps.facebook.com/must-be-the-music/?fb_source=bookmark&ref=bookmarks&count=0&fb_bmpos=_0 - trzeba się zalogować, można oddać 10 głosów dziennie. Głosowanie trwa do jutra. Pamiętajcie - nie trzeba oglądać całego filmu - można przesunąć pasek do końca.

  A tu bonus:
  https://www.youtube.com/watch?v=Y9DJqTCVehA

  Patrycja

  11 3 Odpowiedz
 • 29 paź 2014

  Kora - wielka artystka się znalazła ! Do Małgosi to jej dużo brakowało - nawet w latach świetności . Dla Zapendowskiej stary repertuar ! Dobre . Przecież to z jej lat .

  13 11 Odpowiedz
  • 29 paź 2014

   Nie zgodzę się z Tobą! Nie ma co porównywać Kory do Małogosi. Kora jest wielką artystką, w końcu spędziła trochę lat w branży muzycznej i raczej wie co robi. Jeśli natomiast chodzi o Zapendowską i stary repertuar to niestety ma rację. Małgosia wybierając takie piosenki nie ma szans. Polsat to komercyjna stacja, a program ma raczej wylansować nowe gwiazdy muzyki popularnej, a nie takie które będą śpiewać w klubach dla 40 osobowej widowni. Gdyby Małgosia zaśpiewała nowszą piosenkę, która jest teraz "trendy" na pewno dostałaby 4 pozytywne głosy. Sama się pogrążyła wybierając Annę Jantar (choć naprawdę lubię tą piosenkę).

   12 6 Odpowiedz
 • 29 paź 2014

  Otóż właśnie przesłuchałem kilka starych nagrań z Korą. Uważam że wybiła się tylko dlatego, że nie było takiej konkurencji. Kiepska barwa plus to delikatne seplenienie, no w każdym programie gdzie staję się przed jury nie miała by szans.

  Inna kwestia to poddawanie ocenie repertuaru jaki wybierają uczestnicy, chyba nie o to chodzi co się śpiewa, ale jak się śpiewa.

  I na koniec, to że oglądałem ten program to nie moja wina, tak się złożyło;-)

  9 8 Odpowiedz
  • 29 paź 2014

   Dokładnie tak.
   Niech ta wokalistka popracuje nad oddechem bo za bardzo go "słychać".
   To największy mnkament dzisiejszych "gwiazd". Chcą za wszelką cenę pokazać odbiorcy jak ciężką pracę wykonują, jak to człowiek się męczy śpiewając i sapiąc.

   7 2 Odpowiedz
  • 30 paź 2014

   Gdyby nie Twój post Cygnus, nie odezwał bym się wcale.;)
   Chylińskiej też nikt nie wróżył świetlanej kariery gdy zaczęła z ONA i co? Moje trzy grosze... Pozdrawiam.

   2 2 Odpowiedz
 • 30 paź 2014

  Z całym szacunkiem do Małgosi i jej talentu, który niewątpliwie gdzieś tam drzemie. Piosenka Anny Jantar to klasyk, piękny i zapadający w pamięć poprzez swoja prostotę. Ona za bardzo go ubarwiła, gdzie niegdzie zdarzyło się jej zafałszować. Chciała pokazać swoje możliwości wokalne na prostej i klasycznej piosence. Nie tędy droga. Co do porównań Kory i Małgosi bez przesady KORA to utalentowana osoba. Nie każdemu może sie podobać, ale liczby sprzedanych płyt mówią same za siebie. życzę Małgosi takich sukcesów

  5 1 Odpowiedz
 • 30 paź 2014

  Tak odnośnie Kory i Chylińskiej to nie zapominajmy, że jednak śpiewały w zespołach, w których bardzo duży wpływ mieli gitarzyści - Jackowski i Skawa. Gdyby nie oni pewnie mogłyby trafić na gorszy grunt i tak się nie przebić - choć talentu nie można im odmówić.

  3 Odpowiedz
  • 30 paź 2014

   No to Steczkowska. Wygrała Szansę Na Sukces i gwiazdorzy. No tak ale Steczkowska oprócz spiewu miała jeszcze "walory" ktore umiejętnie "wypromowała" z kim bylo trzeba. Myślę że nie muszę zamieszczać adekwatnego zdjęcia.
   Wracajac do Małgorzaty, cóż skoro ci ktorym przyszło oceniać kandydatów mają podzielone zdanie. Widocznie nie ma rewelacji. Miejmy na uwadze że ten program nie szuka tych z najleprszym wokalem, szuka tych na których bedzie mozna najwiecej zarobić. Tym co dobrze śpiewają niepotrzebne są takie programy.

   4 4 Odpowiedz
 • 30 paź 2014

  niestety nie do czwartku do godziny 24 , ponieważ już głosowanie zostało zakończone

  1 1 Odpowiedz

Zobacz więcej