Kultura

Małgorzata Hodurek w Must Be The Music: Aby przejść dalej potrzebuje waszych głosów [WIDEO]

Małgorzata Hodurek w Must Be The Music: Aby przejść dalej potrzebuje waszych głosów [WIDEO]

Małgorzata Hodurek urodzona w Porębie wystąpiła w programie muzycznym Must Be The Music - Tylko Muzyka. Otrzymała dwa głosy na "tak" i dwa na "nie", aby przejść do dalszego etapu potrzebuje waszych głosów

Program Must be the music. Tylko muzyka stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają – po prostu są muzyką. Od pierwszych minut programu uczestnicy mogą zaistnieć nie tylko w telewizji, ale i w internecie, gdzie widzowie oddają na nich głosy. 

W jednym z odcinków eliminacyjnych 8 edycji show przed jurorami (Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba, Piotr Rogucki) stanęła Małgorzata Hodurek urodzona w Porębie. Wokalistka znana jest w powiecie z udziału w licznych akademiach i konkursach. Szerszej publiczności zaprezentowała się m.in. podczas Myślenickiego Festiwalu Lata  a w 2012 roku wygrała program "Szansa na sukces"

W Must Be The Music zaśpiewała piosenkę "Radość najpiękniejszych lat" z repertuaru Anny Jantar. Otrzymała dwa głosy na "tak" i dwa na "nie".

 - Jesteś zdolna i muzykalna, ale repertuar starawy troszkę - po występie powiedziała Ela Zapendowska. - Bardzo chciałam zaśpiewać Alicie Keys, bo to repertuar bliższy mojemu serca - odpowiedziała Małgosia. 

Piotr Rogucki proponował, aby dać jej szansę, jednak Kora nie pozwoliła na kolejną próbę. - Wydaje mi się, że jest jeszcze za wcześnie na próbowanie i robienie czegokolwiek, powinnaś się jeszcze uczyć - powiedziała. 

Małgorzata Hodurek ciągle ma szansę na udział w programie, ale aby dostać się do kolejnego etapu potrzebuje waszych głosów, które można oddawać za pomocą facebooka do czwartku 30 października do godz. 12 

Zobacz występ Małgorzaty Hodurek

 

Powiązane tematy

Komentarze (12)

 • mysleniczaninzdziada 29 paź 2014

  gratulacje!!! za odwage i piekny glos

  38 2 Odpowiedz
 • 29 paź 2014

  Spoko

  13 3 Odpowiedz
 • 29 paź 2014

  Można głosować na stronie: https://apps.facebook.com/must-be-the-music/?fb_source=bookmark&ref=bookmarks&count=0&fb_bmpos=_0 - trzeba się zalogować, można oddać 10 głosów dziennie. Głosowanie trwa do jutra. Pamiętajcie - nie trzeba oglądać całego filmu - można przesunąć pasek do końca.

  A tu bonus:
  https://www.youtube.com/watch?v=Y9DJqTCVehA

  Patrycja

  11 3 Odpowiedz
 • 29 paź 2014

  Nie zgodzę się z Tobą! Nie ma co porównywać Kory do Małogosi. Kora jest wielką artystką, w końcu spędziła trochę lat w branży muzycznej i raczej wie co robi. Jeśli natomiast chodzi o Zapendowską i stary repertuar to niestety ma rację. Małgosia wybierając takie piosenki nie ma szans. Polsat to komercyjna stacja, a program ma raczej wylansować nowe gwiazdy muzyki popularnej, a nie takie które będą śpiewać w klubach dla 40 osobowej widowni. Gdyby Małgosia zaśpiewała nowszą piosenkę, która jest teraz "trendy" na pewno dostałaby 4 pozytywne głosy. Sama się pogrążyła wybierając Annę Jantar (choć naprawdę lubię tą piosenkę).

  12 6 Odpowiedz
 • 29 paź 2014

  Kora - wielka artystka się znalazła ! Do Małgosi to jej dużo brakowało - nawet w latach świetności . Dla Zapendowskiej stary repertuar ! Dobre . Przecież to z jej lat .

  13 11 Odpowiedz

Zobacz więcej