Miasto

Zakupy w Galerii Myślenickiej przed świętami Bożego Narodzenia?

Zakupy w Galerii Myślenickiej przed świętami Bożego Narodzenia?

Wyprzedzamy harmonogram, a prace potrwają do trzeciego kwartału tego roku, wtedy planujemy otwarcie – zapowiada prezes Galerii Myślenickiej powstającej przy ul. Słonecznej

- Dzięki temu, że sprzyja nam aura wyprzedzamy założony harmonogram. (…) Prace potrwają do trzeciego kwartału tego roku, wtedy planujemy otwarcie – Gazecie Myślenickiej powiedział Jerzy Kaźnica, prezes zarządu Galerii Myślenickiej.

Galeria powstaje od lipca 2013 roku, kiedy to na teren, gdzie znajdowały się przystanki busów wjechał ciężki sprzęt. Od tego czasu budowla z każdym miesiącem pnie się w górę. Do końca marca zostanie zadaszona i rozpoczną się prace wewnątrz budynku. Wszystko wskazuje na to, że pierwsze zakupy w Galerii Myślenickiej uda się zrobić przed świętami Bożego Narodzenia.

Galeria będzie miała 6500 m. kw. powierzchni na której znajdzie się 40 sklepów. Jak zapewnia jej prezes obecnie jest skomercjalizowana w 80%. Wśród najemców znaleźli się m.in. InterMarche, Euro RTV AGD, operator apteki ZIKO, CCC i Konik. 

Obiekt będzie w stanie obsłużyć około 150 tys. klientów miesięcznie. Plan przewiduje budowę parkingu na 220 samochodów, które zostawiać będzie można wokół budynku i na jego dachu.

Widzicie miejsce na nową galerię

 

W jednym z naszych sondaży zapytaliśmy Was, czy w Myślenicach jest miejsce na kolejną galerię handlową. Dwie-trzecie ankietowanych (61%) twierdzi, że tak, co trzeci (34%) uważa, że nie, natomiast 5% nie ma w tej sprawie zdania.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 5 lut 2015

  Życzę powodzenia. Sklepy bez szału .Takie pod klientów busów.

  52 22 Odpowiedz
  • Bartek Bartkowski 5 lut 2015

   przeciez glownym klientem tego miejsca beda pasazerowie busow... ameryki nie odkryles

   41 8 Odpowiedz
 • 5 lut 2015

  no póki co szału ze sklepami "ni ma" ;)

  47 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  5 lut 2015

  A myśleniczanie to jeżdżą na zakupy do Nowego Jorku?

  48 7 Odpowiedz
 • Tomasz 5 lut 2015

  szału ni ma ale okay

  12 11 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  5 lut 2015

  Dzisiaj było widać pod Media Ekspert tłumy ale jakoś nie widziałam busów?

  22 12 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   5 lut 2015

   bo oni włączyli niskie ceny cyckami 23 latki.

   Swoją drogą ul. Słoneczna to "idealna" lokalizacja dla takich "galeryji" i "sklepów". Zapcha się totalnie. ale cóż ;-) jakie władze, takie miasto.

   Jest tez pozytyw, w oczekiwaniu busa bedzie mozna przymierzyc NAJMODNIEJSZE gajerki, do tego obmacac nowe SMARTFOJNY, zjesc warzywa z Interka i przymierzyc buty np z linii Lasocki i poczuc sie jak Piotr Adamczyk.

   64 8 Odpowiedz
 • 5 lut 2015

  Hurraaa...... już nie mogę się doczekać, ale będę latał z reklamówkami od jednego kupca do drugiego. W tle choinki, mikołaj, kolędy i życzliwe uśmiechy. Boże jakie to będą piękne święta.......dla kupców;-)

  25 4 Odpowiedz
 • 5 lut 2015

  Żeby Lidl Był w tej Galerii była by Walka O karpia ;)

  52 Odpowiedz
 • 5 lut 2015

  O karpia, a Media Expert o niskie ceny! Ale tak to jest gdybać.

  15 8 Odpowiedz
 • OKOKI 5 lut 2015

  Będą robić zakupy jak będą mieli za co .

  27 5 Odpowiedz
 • 5 lut 2015

  oby zrobili wiekszy parking niz przed ta cała dekada bo sklepow tyle a zaledwie parenascie miejsc do parkowania,nigdy nie ma gdzie stanac zwłaszcza przy weekendzie dramat;/

  21 5 Odpowiedz
 • 6 lut 2015

  Jednym słowem w okolicach świąt Bożego Narodzenia nastąpi definitywny pogrzeb, i tak już dogorywającego, myślenickiego drobnego handlu. Najdziwniejsze jest to że zgotowany przez rodzimych kupców. Odkąd sięgam pamięcią, kupcy zrzeszeni w Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, zabiegali u burmistrza aby nie wpuszczał obcych na nasz teren a teraz sami to robią ?! Tego pojąć nie mogę ! Co dziwniejsze np Media Ekspert to konkurencja śmiertelna dla samego Prezesa Galerii Myślenice ??? Cóż są rzeczy o których nie śniło się filozofom a co dopiero drobnym myślenickim kupcom, nawet w sennym koszmarze.

  32 6 Odpowiedz
 • 6 lut 2015

  znowu ccc, znowu konik? Ile jeszcze tych sklepów się u nas otworzy?

  25 3 Odpowiedz
 • 6 lut 2015

  JAKA CENA ZA WYNAJEM?

  4 2 Odpowiedz
 • 11 lut 2015

  sklepy beznadziejne to jednak nadal trzeba będzie jeździć do krk żeby coś porządniejszego kupić. W Myślenicach wszędzie to samo tandeta która rożni się cenami !! Jak dla mnie przy takich sklepach to może zostać otwarta nawet za 2 lata :D:D

  13 2 Odpowiedz
 • 11 lut 2015

  Oj, Szanowni Forumowicze, czytajcie ze zrozumieniem - "Wśród najemców znaleźli się m.in. InterMarche, Euro RTV AGD, operator apteki ZIKO, CCC i Konik". Zwracam uwagę na element zdania "m.in". Chociaż... cóż, zniknie prestiż zakupów w Krakowie. "Eh, ah, byłam w Bonarce na zakupach.", "Ojoj, kupiłam to w Krakowie." #galeriamyslenicka, #shoppingmce, #zmisiakiemwgaleriimce
  Światowo się robi w naszych Myślenicach.

  10 7 Odpowiedz

Zobacz więcej