Miasto

Myślenice: Lodowisko ruszyło...

Myślenice: Lodowisko ruszyło...

Po miesiącu prac na płycie Rynku uruchomiono lodowisko. Wczoraj korzystali z niego pierwsi łyżwiarze 

fot. Facebook

W połowie grudnia pisaliśmy o drewnianych konstrukcjach, które budowano jako podest pod powstające w centrum miasta lodowisko. Prace trwały przez miesiąc, a wczoraj wieczorem na lodowisku pojawili się pierwsi łyżwiarze. Proces powstawania lodowiska na bieżąco komentujecie na forum

Tafla lodowiska ma 600m.kw. Maksymalna temperatura przy której "ślizgawka" może być czynna to bezdeszczowe 10 stopni Celsjusza. Obiekt będzie otwarty codziennie w godzinach 10-22. 

W poprzednich latach lodowisko budowano na Zarabiu. W jednym z naszych sondaży wskazujecie Rynek jako lepszą lokalizację dla takiej atrakcji. 

 

Powiązane tematy

Myślenice: W Rynku powstaje lodowisko
Miasto 45

Myślenice: W Rynku powstaje lodowisko

Drewniane konstrukcje od kilku dni budowane na rynku to podest pod powstające lodowisko. Jeżeli pozwoli pogoda ślizgać będziemy się mogli jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

Komentarze (50)

 • 16 sty 2016

  A w tym obrzydliwym socjalizmie w każdą zimę przy każdej szkole było lodowisko za darmo. Łyżwy można było wypożyczyć na cały sezon za grosze. Dzisiaj wielu rodziców może dziecku powiedzieć: Idź sobie popatrz, jak lodowisko wygląda. Dzisiaj jedno lodowisko na rynku to temat sezonu. Ot, różnica.

  88 4 Odpowiedz
 • 16 sty 2016

  Boże, czy Wam nigdy nie dogodzi? Zrobili galerie, źle ale i tak tam chodzi wiekszosc z was. Był festiwal Lata, źle bo nie były takie zespoły jak miały byc ale i tak wiekszosc z was była. Zrobili lodowisko,źle ale i tak kiedys tam bedziecie. Cieszcie sie z tego co mamy!!

  56 25 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  17 sty 2016

  Ta cała alapatala to szczyt bezczelności. Lodowisko paskudne jak wielki plac budowy, inspektor BHP mam nadzieję że zainteresuje się źle zabezpieczonymi kablami na których można się ślizgać i na nieszczęście połamać. Muzyka brak jakiegokolwiek gustu, niby miało być ożywienie rynku przez to lodowisko, jest ożywienie jedynie w kieszeniach co po niektórych.Wielki minus dla wykonawców, wydziału promocji i całej reszty. Nie lepszym miejscem było by koło Sokoła, ustronniej, choć blisko rynku, w pobliżu darmowy parking. Ale nie u nas mało kto myśli.

  45 14 Odpowiedz
 • Robert 16 sty 2016

  W Warszawie dwa lata temu byłem na lodowisku na starym rynku. Centrum miasta, stolyca, na bogato i w ogóle. Lodowisko kosztowało 0 zł i jeździsz ile chcesz, a wypożyczenie łyżew 7 zł. 10 zł za godzinę... które dziecko sobie może na to pozwolić z kieszonkowego...

  38 9 Odpowiedz
 • 16 sty 2016

  Dobrze że już jest. Ale rodziło się to w ciężkich bólach.

  32 3 Odpowiedz

Zobacz więcej