Okolice

Tokarnia: Szymon odnaleziony

Tokarnia: Szymon odnaleziony
Zaginiony 9 czerwca Szymon Łuczecki został znaleziony 12 czerwca w Tokarni przez jednego z mieszkańców tej miejscowości. Kilkadziesiąt minut później chłopak został zabrany przez rodzinę do domu

Szymon został rozpoznany przez mieszkańca Tokarni w piątek 12 czerwca.  Telefonicznie zawiadomił rodzinę 17-latka i chwilę później chłopak trafił do rodzinnego domu – relacjonuje Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

We wtorek 9 czerwca myślenicka policja przyjęła zawiadomienie o zaginięciu Szymona mieszkającego w Stróży. Dzień wcześniej chłopak wyjechał do szkoły z zamiarem udania się na praktykę zawodową, jednak nie dotarł na miejsce, nie skontaktował się z nikim z rodziny.

Policja stwierdziła, że 17-latek nie był ofiarą przestępstwa, wykluczono także aby próbował popełnić samobójstwo.

Powiązane tematy

Komentarze (43)

 • Brak zdjęcia
  16 cze 2009

  Koparka i walec ze Słowacji odnalazły się w Tokarni, zaginiony chłopak odnalazł się w Tokarni. Co się tam następnego odnajdzie? Stawiam na zasięg telefonii komórkowej ;)

  1 Odpowiedz
 • adzygmunt 21 cze 2009

  Gdybyż słowa prawdy były wypowiedziane w kulturalny sposób! mniej by bolało!
  "UderzwStol" Nie przeczytałeś uważnie mojego postu. Powtórz to jeszcze raz. Przekonać się możesz wówczas, o moim krytycznym, ale nie dezawującym spojrzeniu na stan nauczycielski.
  Anegdota o różnicy będzie tutaj właściwym wtrętem:

  Poklepanie po ramieniu dzieli nie wielka tylko anatomiczna odległość od kopniaka w tyłek, lecz wyniki tych czynności oddalone są od siebie o całe mile.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 cze 2009

  Jestem wstanie poprzeć wpisy Luny, i Wiem, Natomiast adzygmunt to chyba nauczyciel, że tak go zabolały słowa prawdy ;-).
  Udanego prawie 2 miesięcznego urlopu!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 cze 2009

  Mnie to nie obraża, fragment o przyjacielu to nie złośliwa ironia lecz rada, wystarczy trochę poczytać zagranicznych pisarzy, którzy jej nam udzielają.Może wtedy jeżeli otworzymy się tak naprawdę na innych pomożemy im naprawdę.I takie przypadki jak z bohaterem powyższego artykułu nie będą miały racji bytu.

  I tak naprawdę nie rozumiem dlaczego nie znając mnie zarzuca się mi złośliwość.

  Odpowiedz
 • 20 cze 2009

  Nie wymagajmy od innych zmian kiedy nam samym trudno sie zmienic. Skoro brak nam argumentow, dajmy podyskutowac innym.
  Z wyrozumieniem, Myśleniczanin007.

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Ile zapłacimy za prąd w 2023?
Technologia 0

Ile zapłacimy za prąd w 2023?

Zamrożone ceny do 2000 kWh, olbrzymie wzrosty cen energii sięgające nawet kilkuset procent, zmiany w rozliczaniu energii wyprodukowanej przez fotowoltaikę, są...