Miasto

Wybory Samorządowe 2018: Burmistrz Maciej Ostrowski wystartuje do rady powiatu

Wybory Samorządowe 2018: Burmistrz Maciej Ostrowski wystartuje do rady powiatu

Podczas konferencji prasowej Maciej Ostrowski zapowiedział, że będzie ubiegał się o mandat radnego powiatowego

Sprawujący funkcję burmistrza Myślenic od 15 lat Maciej Ostrowski w czerwcu zapowiedział, że nie będzie ubiegał się o ponowny wybór na to stanowisko. - Będę startował do Rady Powiatu lub Sejmiku Województwa Małopolskiego - mówił.

Podczas spotkania z mediami w trakcie którego rekomendowany przez niego kandydat na burmistrza Krzysztof Halek przedstawił filary swojego programu, burmistrz Maciej Ostrowski zapowiedział, że będzie ubiegał się o mandat do rady powiatu.

- Zarejestrowane zostaną dwa komitety; Komitet Wyborczy Wyborców do Gminy Myślenice i do Rady Powiatu - mówił. Ich nazwy mamy poznać pod koniec sierpnia.

Weźmiesz udział w wyborach samorządowych 2018?

 • tak tak 79%
 • nie nie 14%
 • nie wiem nie wiem 8%
 • Głosów: 2490

Powiązane tematy

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa
Miasto 117

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa

Mobilne billboardy, banery, plakaty, ulotki, biuletyny umieszczane w przestrzeni publicznej jedne na drugich. Tak będzie do piątku do godz. 24 – kto ostatni przed ciszą wyborczą powiesi plakat, tego wyborcy zobaczą idąc do urn… na tym polega wojna plakatowa na finiszu kampanii

Komentarze

 • 22 sie 2018

  Przykład żywcem zaczerpnięty z Rosji Miedwiediew- Putin, Putin -Miedwiediew .To tylko zamiana miejscami.

  72 10 Odpowiedz
 • 27 sie 2018

  Panie Burmistrzu jak zakończyła się sprawa przed myślenickim sądem w której jest Pan oskarżony o przyjmowanie łapówek przy przetargu na "orliki", oszustwa, przekroczenie uprawnień, niedopełnienie obowiązków i składanie fałszywych oświadczeń ? Jako wyborca chciałbym to wiedzieć zanim będę głosował.

  29 3 Odpowiedz

Zobacz więcej