Kultura

Park Przygody: Koniec z koncertami w 2010

Park Przygody: Koniec z koncertami w 2010
Przedstawiciele firmy Face2Face obsługujący Park Przygody na Zarabiu zapowiedzieli, że w tym roku na terenie Parku nie odbędzie się więcej koncertów

fot. Piotr Małysz
Jako ostatni w Parku Przygody zagrali Krzaku i DJ Reggaenerator reprezentanci Zjednoczonych Soundsystem. – Nie była to dla nas łatwa decyzja, ale musieliśmy ją podjąć. Te imprezy nie były rentowne. Podjęliśmy decyzję, że w tym roku nie zorganizujemy więcej koncertów – Gazecie Myślenickiej powiedział Piotr Pachacz z firmy Face2Face.

Za sprawą Face2Face i grupą Na Własną Rękę na drewnianej scenie na Zarabiu zagrali m.in.: Farben Lehre, Robert Kasprzycki, Zabili Mi Żółwia, Kacezet i Dreadsquad Soundsystem, Druga Strona Lustra czy Zjednoczenie Sound System oraz lokalne zespoły.

Powiązane tematy

Komentarze (30)

 • Brak zdjęcia
  30 lip 2010

  Kto nie był na "trzebuńskim" jam- session niech żałuje... :D Niestety nie widziałem wielu ludzi z Myslenic, a zagrać mógł każdy.. :( Z tego co się orientuje to tylko pan Kaper zagrał na garach jako przedstawiciel miasta Myślenice... Jestem jak najbardziej za takimi imprezami i co ciekawe osób wcale nie było tak malo :), ale oczywiscie mogło by być wiecej...

  1 Odpowiedz
 • Bartek Bartkowski 5 sie 2010

  szkoda draz, to byl kawal dobrej roboty

  Odpowiedz
 • Łukasz Dragosz 4 sie 2010

  "ludzie z face 2 face nie wiedzą czego chcą"

  Celem imprez było a) rozruszanie życia rozrywkowego w Myślenicach i b) zebranie doświadczenia przed organizowanym piknikiem firmowym. Celem nigdy nie było zarabianie ( nawet przy mega promocji imprezy nie wychodzą komercyjnie dobrze ) o czym wiedzieliśmy od samego początku.

  Imprezy pochłonęły masę gotówki. W szczególności Majówka połknęła w całości przeznaczony na kolejne imprezy ( nakład powinien się zwrócić a nic z tego - ulewy ) budżet w wys. 20 tys. zł (!) i od tego momentu było dość ciężko. Tu się pojawia zonk m.in. w postaci braków w promocji, nie mając środków ciężko o cokolwiek. Na Majówkę zaś poszło 1000 plakatów A3 i 500 A2. Promocja nie jest taka łatwa a i też sporo kosztuje. Organizacja również a musimy się przygotować do sezonu firmowego. Stąd koniec.

  Natomiast jechanie po Face 2 Face i jednoczesne gloryfikowanie NWR ( z całym szacunkiem i uznaniem dla Damiana który nam pomagał w części imprez ) jest bynajmniej nie na miejscu. Konstruktywna krytyka jest potrzebna ale narzekanie na potęgę i czepianie się wszystkiego co tylko można odbiera chęci i siły do kontynuacji działań. Co do większych koncertów jak np. Farben Lehre jest to strasznie duże ryzyko gdyż koszta sięgają ok 10-12 tysięcy co może przy złej pogodzie wyjść strasznie do tyłu ( analogicznie mniejsze kosztują mniej i ryzyko też mniejsze ).

  MY WAY nie wymaga dużo nakładów finansowych, był umówiony jeszcze przed decyzją o końcu imprez a ludziom się trzebuńskie dżemowanie bardzo podobało a więc... zapraszamy w najbliższy piątek.

  Tyle z mojej strony, życzę powodzenia NWR i Black & White przy wydarzeniach.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  31 lip 2010

  Ej spoko gadacie o jakichś imprezach, o których pierwsze słysze, no przecież nie będę latać po mieście i szukać plakatów... A mógłbym się przejść na coś fajnego... spoko! :|

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  31 lip 2010

  jak sie was tak czyta to odnosze dziwne wrazenie ze ludize z face2face nie wiedza czego chca... zupelnie nie rozumiem ich strategii... mowia ze koniec imprez a robia my way, albo jam muzyczny bez informacji... hm

  Odpowiedz

Zobacz więcej