Miasto

Wybory 2010: Ruszyła oficjalna strona Leszka Gowina

Wybory 2010: Ruszyła oficjalna strona Leszka Gowina
Jako pierwszy w internecie zaprezentował się obecny burmistrz Maciej Ostrowski otwierając bloga, po nim uruchomiona została witryna Wiktora Kielana, a 29 października w sieci pojawił się trzeci kandydat na burmistrza - Leszek Gowin

Na stronie kandydata Platformy Obywatelskiej Leszka Gowina można znaleźć program wyborczy kandydata, aktualności oraz informacje o rodzinie i pracy zawodowej (w dniu otwarcia ostatnie dwie zakładki niedostępne).

W dziale "Kandydatura" czytamy: (...)  Uważam, że zarówno Burmistrz jak i Rada Miejska powinny jak najczęściej konsultować sposób wykonania swoich ustawowych zadań ze swoimi wyborcami. Przykładem takiej współpracy powinno być np. rozwiązanie problemów komunikacyjnych gminy, czy zagospodarowanie Zarabia. Sprawowanie funkcji Burmistrza powinno zakładać podział kompetencji tak, aby zadania Gminy były wykonywane sprawnie a jednocześnie mieszkańcy mogli zawsze liczyć na kontakt bezpośredni z osobą decyzyjną. Ze względu na ilość mieszkańców i problemów z którymi przyjdzie mi się zmierzyć zakładam powołanie zastępcy Burmistrza.

Na stronie znajduje się również program wyborczy kandydata zawarty w 8 punktach. Są to: gospodarka i rozwój przedsiębiorczości, komunikacja, turystyka, sport i rekreacja, ekologia, kultura i edukacja, bezpieczeństwo i infrastruktura, społeczeństwo.

Zobacz programy wyborcze kandydatów:
Leszek Gowin
Maciej Ostrowski
Wiktor Kielan

Powiązane tematy

Wiktor Kielan: Rację mają zawsze wyborcy
Miasto 58

Wiktor Kielan: Rację mają zawsze wyborcy

Przegrałem w wyborach na stanowisko burmistrza. Jednocześnie odnieśliśmy sukces w wyborach do rady miasta i gminy. KWW Wiktora Kielana uzyskał 4 mandaty. Ja również zostałem radnym, więc to polityczny początek Kielana niż jego koniec - mówi Wiktor Kielan

Komentarze (39)

 • PatrycjA 20 lis 2010

  Cisza wyborcza
  Od północy z piątku na sobotę obowiązuje cisza wyborcza aż do zakończenia głosowania. Prosimy o dostosowanie się do obowiązującego prawa i przepisów.

  Szczegółowe informacje: www.pkw.gov.pl

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 lis 2010

  ttm - wodę mącisz a pojęcia o sprawach wewnętrznych PO w Mce...
  odsyłali Cię do źródła to skorzystaj - poznasz kandydata osobiście to może przestaniesz wypisywać spiskowe teorie dziejów.
  nie da się ukryć że LG nie jest Twoim faworytem ale daj sobie na wstrzymanie

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  3 lis 2010

  O wiele cięższy wóz będzie miał do pociągnięcia zwycięzca, więc warto wyrabiać krzepę... ;)

  Odpowiedz
 • 3 lis 2010

  Ciężko startować w wyscigu jak sie jest podpięty pod wóz... ;)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  3 lis 2010

  ważne, żeby okazał się czarnym koniem tych zawodów :)

  Ciekawa sprawa, póki co Leszek Gowin ma najniższe notowania, ale jeżeli przejdzie do drugiej tury, to zamienia się w faworyta...

  Odpowiedz

Zobacz więcej