Kultura

Vasilis Tomazos odpadł z programu Big Brother. Widzowie nie chcieli go dłużej oglądać

Vasilis Tomazos odpadł z programu Big Brother. Widzowie nie chcieli go dłużej oglądać

Po dwóch miesiącach jakie myśleniczanin spędził w domu Wielkiego Brata, widzowie zdecydowali, że musi opuścić program. - Cieszę się, naprawdę się cieszę, nie ma smutku – mówił zaraz wyjściu z domu 

Vasilis szczególnie znany jest mieszkańcom Górnego Przedmieścia i kibicom Górek Myślenice, w których występuje na pozycji pomocnika. W domu Wielkiego Brata spędził 8 tygodni, mimo że od początku jego udziału w tym programie nie dawaliście mu zbyt dużych szans.

W tym tygodniu nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata było 5 uczestników. Vasilis zebrał 51% wszystkich głosów i tym samym jego przygoda w telewizyjnym show dobiegła końca. Widzowie zdecydowali, że nie chcą go dłużej oglądać. W ciągu 8 tygodni dał się poznać jako osoba wesoła i niezwykle towarzyska.

- Cieszę się, naprawdę się cieszę i nie ma smutku - mówił zaraz po opuszczeniu domu. - Wszystko na pozytywnie, naprawdę jestem szczęśliwy, zwłaszcza kiedy zobaczyłem swoją dziewczynę. Teraz się uspokoiłem – dodał po chwili.

Dziewczyna Vasilisa – Klaudia Skowron na antenie przyznała, że to miłość, ale i tak jej chłopaka nie minie prywatna rozmowa, podczas której „musimy wyjaśnić wiele rzeczy”.

„Chałpa – gaz, nie chce mi się tu siedzieć”

Trzy tygodnie temu, kiedy Vasilis po raz pierwszy znalazł się wśród nominowanych mówił: „Ja już serio; chałpa – gaz, nie chce mi się tu siedzieć”. Jednak wtedy widzowie zdecydowali, że to jeszcze nie czas na niego.

Czy Vasilis Tomazos z Myślenic dotrze do finału programu Big Brother 2?

 • TAK TAK 45%
 • NIE NIE 55%
 • Głosów: 654

W minionych siedmiu dniach mieszkańcy mieli zadanie związane z tygodniem apokalipsy. Po tym jak uczestnicy stwierdzili, że myśleniczanin ma najmniejszy autorytet w grupie, Vasilis miał pełnić rolę lidera. Po kilku dniach został zdegradowany, ponieważ Wielki Brat nie był zadowolony z jego przywództwa. Jak wyjaśniał głos prowadzącej; „Pod jego rządami grupa okazała się ospała i niezaangażowana”.

Program Big Brother powrócił na antenę po 11 latach przerwy i jest emitowany w telewizji TVN7 oraz TVN. Polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Ci wprowadzają się do domu Wielkiego Brata wypełnionego kamerami i odciętego od świata zewnętrznego. Rytm życia i zadania dyktuje tytułowy Wielki Brat, który wydaje polecenia przez głośniki.

Odcinki show są emitowane w telewizji TVN7, a dodatkowe materiały oraz transmisje na żywo można śledzić na stronie player.pl.

Vasilis Tomazos ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako… animator czasu wolnego na Rodos.

Powiązane tematy

Komentarze

 • Brak zdjęcia
  11 lis 2019

  jaki on mysleniczanin ??

  26 7 Odpowiedz
 • 11 lis 2019

  Lepszy od ciebie bo jest kimś a ty nikim

  10 37 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   12 lis 2019

   kim on jest ??? no słucham

   23 3 Odpowiedz
  • 12 lis 2019

   Jest kimś bo wystąpił w big brotherze? Nie osmieszaj sie koleś :D

   16 7 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    12 lis 2019

    big btother to napisany scenariusz i nic wiecej a to ze w tv to jedt sie kims ????

    18 2 Odpowiedz
  • 12 lis 2019

   oportunista idąc twoim tokiem myślenia ty nie wystąpiłeś w big brotherze wiec też uważasz ze jestes nikim?

   13 Odpowiedz
  • 12 lis 2019

   Taa... Big Brother, Szpital i od razu mały De Niro:)

   16 Odpowiedz
 • Marta 11 lis 2019

  zrobicie rozmowe z wasilisiem? moglby opowiedziec jak tam bylo

  12 15 Odpowiedz
  • 12 lis 2019

   Postaramy się ;)

   9 8 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    12 lis 2019

    a ja prosze nie robic takich wywiadów bo nie chce czytac recenzji z niemieckiej tv

    16 14 Odpowiedz
   • 12 lis 2019

    Nie starajcie się aż tak bardzo, chyba że zależy Wam na zadowoleniu Marty. Bo zastanówcie się komu ma to służyć jakie wartości przekażecie czy warto zaśmiecać portal. Dla mnie takie programy, to pranie mózgu i ogłupianie społeczeństwa, które o zgrozo zachwyca się takim lada gó......nem.

    26 1 Odpowiedz
  • 12 lis 2019

   A potem wywiad z chłopakami "spod mleczarni" Myślę że będzie ciekawszy

   40 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 lis 2019

  to moze wescie go do reprezentacji polski bo był w big brother i niech gra z lewandowskim albo nie bo lewy nie był w big brothere

  14 1 Odpowiedz
 • 15 lis 2019

  Dlaczego ludzie tak tu plują jadem ? Nawet nie wiem kim jest ten chłopak bo go nie kojarzę, ale wziął sobie udział w programie i fajnie, nic nikomu tym nie zrobił, a ludzie komentują jakby conajmniej ukradł krzyż spod sejmu, albo spalił tęczę:)

  8 5 Odpowiedz
 • 15 lis 2019

  No ciekawe jakby spalił tęczę to by wygrał program Takie miałby poparcie

  6 4 Odpowiedz

Zobacz więcej