Bulina

Uderzył plecami w drzewo. „Nie mógł wstać”. Tak skończyła się jazda motocyklem w lesie

Uderzył plecami w drzewo. „Nie mógł wstać”. Tak skończyła się jazda motocyklem w lesie

Sobotnia przejażdżka motocyklem przez las w Bulinie dla fana adrenaliny skończyła się w szpitalu. Po uderzeniu w drzewo nie mógł samodzielnie wstać

Po zgłoszeniu wypadku, w teren ruszyli strażacy JRG Myślenice oraz OSP Poręba i Bulina. Od początku mieli duże trudności ze zlokalizowaniem poszkodowanego, który po uderzeniu plecami w drzewo, nie mógł samodzielnie wstać.

Aby do niego dotrzeć strażacy wykorzystali quada, ponieważ teren okazał się niedostępny dla karetki i samochodów pożarniczych. - Kiedy udało się nam namierzyć poszkodowanego, okazało się że motocykl przewrócił się, a mężczyzna uderzył plecami w drzewo. Był przytomny, ale nie mógł samodzielnie wstać – relacjonuje mł. Bryg. Roman Ajchler.

Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy, zabezpieczyli i przygotowali rannego do ewakuacji. W tym celu użyli przyczepki i quada, a następnie karetką został przewieziony do myślenickiego szpitala.

Powiązane tematy

Komentarze (9)

 • Brak zdjęcia
  9 mar 2020

  Do wesela się zagoi.. 2-3 miesiące i wróci na szlaki :)

  19 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 mar 2020

  Ci ludzie stwarzają nie tylko niebezpieczeństwo dla turystów ale jak widać dla siebie. Co z tymi zapowiadanymi akcjami policji przeciw nielegalnej jeździe po lasach często niezarejestrowanych maszyn?

  12 2 Odpowiedz
 • 9 mar 2020

  Nie chciałabym być zięciem tego człowieka.

  12 6 Odpowiedz
 • 9 mar 2020

  Intelektualnie sprawny inaczej. Dać małpie brzytwę...

  16 15 Odpowiedz
 • 9 mar 2020

  Oczywiście. Tylko niech się nie zabijają.

  7 3 Odpowiedz

Zobacz więcej