Myślenice

Dallas; Nowa restauracja już otwarta. Sprawdź jak powinna smakować kuchnia staropolska

Dallas; Nowa restauracja już otwarta. Sprawdź jak powinna smakować kuchnia staropolska

Dallas jest firmą zaangażowaną społecznie. Właścicielki przekazały darowiznę w wysokości 2000 złotych na sprzęt medyczny ratujący życie dzieci przebywających w myślenickim szpitalu. 

Dallas uchodzi za idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego, komunii, chrzcin, rocznic i innych imprez okolicznościowych. Chwaleni za świetną domową kuchnię oraz luksusowy hotel właściciele, postanowili poszerzyć działalność o restaurację 

Nowością w Dallas będzie restauracja serwująca kuchnię staropolską oraz zestawy podróżne na wynos. Wielkie otwarcie zaplanowano nie przypadkowo na poniedziałek 1 czerwca, bo w Dzień Dziecka, a na najmłodszych gości czekać będzie bezpłatna porcja lodów.

Od początku czerwca restauracja serwować będzie smaczne domowe i obfite potrawy zgodnie z życzeniem klienta. Obiadowy zestaw dnia kosztuje tylko 14,90 zł. Na pierwszy dzień szef kuchni zapowiada Rosół Królewski z makaronem i marchewką, staropolski kotlet schabowy z ziemniakami i surówką oraz lody dla najmłodszych.

 

Ogród i trzy sale do dyspozycji gości

- Doskonała, spokojna lokalizacja, piękny zielony ogród z grillem i przestrzenną altaną. To tu znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba – zachęcają właścicielki Dallas Halina Gasior oraz Yvonne Iwona Gasior - Pytlik.

Ośrodek położony jest w pobliżu lasu, panuje tu mikroklimat i cisza, która pozwala odnowić siły, wypocząć, oderwać się od codziennych stresów, by po powrocie do codzienności być bardziej produktywnym pracownikiem w swojej firmie, lepszym rodzicem w domu, przyjemniejszym sąsiadem i dobrym przyjacielem.

Na terenie ośrodka znajduje się prywatny hot-tub, fontanna, altana i ogród kwiatowy. Są też zachęcające do odpoczynku ławeczki, huśtawki dla dzieci, wolno stojący grill-bar w otoczeniu zieleni.

Jeśli poszukujecie kameralnego miejsca, najchętniej w cichej i zielonej okolicy to Dallas jest doskonałym wyborem. Lokal dysponuje trzema kameralnymi salami w których można zorganizować imprezy okolicznościowe nawet na 200 i więcej osób.

 

200+ Gosci - Wesela, przyjecia oraz imprezy plus luksusowe pokoje gościnne

Dallas to idealne miejsce na organizację wyjątkowego przyjęcia weselnego, komunii, chrzcin, rocznic, 18-nastek, styp, konferencji firmowych i innych wydarzeń. Organizujemy imprezy okolicznościowe wraz z noclegami w bardzo atrakcyjnych cenach.

Komfortowe i luksusowe pokoje gościnne Dallas z restauracją zostały urządzone według amerykańskich standardów. Są tu świetne warunki do wypoczynku dla gości z Polski oraz całego świata. Dallas jest jedyną w okolicy restauracją, przystosowaną dla ludzi biznesu oraz dla całych rodzin.

Dallas oferuje 10% zniżki na wszystkie usługi dla personelu medycznego.

Dallas oferuje 10% zniżki na wszystkie usługi dla personelu medycznego.

DOM WESELNY - HOTEL – RESTAURACJA DALLAS
Borzęta 217,
32-400 Myślenice 
tel: +48 609 432 338 ;
+48 511 083 740

restauracjadallas.pl 
Facebook

 

Zobacz więcej

Dobry czas dla Myślenic; Gmina pozyskała milionowe wsparcie
Myślenice 0

Dobry czas dla Myślenic; Gmina pozyskała milionowe wsparcie

Kolejne kroki w sprawie budowy bezkolizyjnego węzła drogowego w Jaworniku, opracowanie dokumentacji budowy tunelu pod Zakopianką w Krzyszkowicach, inwestycje drogowe z Funduszu Dróg Samorządowych, czy 1,7 mln zł dofinansowania do budowy sieci kanalizacyjnej – to tylko niektóre inwestycje, na które Gmina Myślenice pozyskała w ostatnim czasie finans...

Starosta ma propozycję dla burmistrza. Dotyczy bazy treningowej Wisły Kraków
Myślenice 23

Starosta ma propozycję dla burmistrza. Dotyczy bazy treningowej Wisły Kraków

Propozycja starosty jest prosta; burmistrz obniża o połowę koszty dzierżawy terenu pod bazę dla Wisły Kraków, a klub za zaoszczędzone pieniądze w obniżonej cenie kupuje ziemię od starostwa na rozbudowę swojej siedziby. Ale to nie wszystko…   Wspomniany plan przyszedł do nas drogą mailową. Informacja zatytułowana „Współpraca ponad podziałami. Baza...

Drogi w mieście powinny być gminne czy powiatowe? Radni proponują staroście zamianę
Myślenice 31

Drogi w mieście powinny być gminne czy powiatowe? Radni proponują staroście zamianę

Radni miejscy podjęli uchwałę, na mocy której upoważniają burmistrza do prowadzenia negocjacji w sprawie zamiany dróg powiatowych znajdujących się w centrum Myślenic na drogi gminne Zgodnie z podjętą uchwałą (12 głosów za, 5 przeciw, 3 wstrzymało się) w sprawie dróg gminnych przeznaczonych do ewentualnej wymiany za drogi powiatowe znajdujące się n...

Zrobiliśmy to razem: Rekordowy finał zbiórki w ramach akcji #poMOCnaMaseczka
Koronawirus 5

Zrobiliśmy to razem: Rekordowy finał zbiórki w ramach akcji #poMOCnaMaseczka

Blisko 700 darczyńców i 4 firmy zaangażowały się w akcję #poMOCnaMaseczka wspólnie przekazując na zakup respiratora i specjalistycznego sprzętu medycznego 61 881,23 zł Zasada akcji była prosta; kupując maseczkę w ramach działania #poMOCnaMaseczka wspieraliśmy zbiórkę na zakup sprzętu ratującego życie. W ten sposób organizatorzy zachęcali do tego,...

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata
Wybory Prezydenckie 2020 145

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata

W czasie kampanii mieszkańcy regionu mieli okazję spotkać się z Rafałem Trzaskowskim, ale również dwa razy w powiecie wizytował walczący o reelekcję Andrzej Duda (PiS). Na tydzień przed wyborami do udziału w nich namawiał Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej Za tydzień na kolejne 5 lat wybierać będziemy prezydenta Polski, a kampani...