Rajdy Samochodowe

Myśleniczanie w rajdach idą łeb w łeb. Tym razem zajęli dwie pierwsze lokaty

W 2. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej pierwsze miejsce zajął duet Kasperczyk/Syty a drugie Wróblewski/Wróbel. W obu załogach zasiadają myśleniczanie

Najszybsi w 2. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej byli pochodzący z Myślenic kierowca Tomasz Kasperczyk i jego pilot Damian Syty w Volkswagenie Polo GTI R5. Drugie miejsce zajął duet Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel (pilot - myśleniczanin) jadąc Volkswagenem Polo GTI R5.

Do rywalizacji w Rajdzie Ziemi Głubczyckiej przystąpiło 107 załóg, z czego 48 stanowiło obsadę inauguracyjnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Choć zawody w Głubczycach miały rangę rajdu okręgowego, to zgłosiła się do nich liczna grupa zawodników przygotowujących się do rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Zespół Tiger Energy Drink Rally Team powstał w 2012 roku, od samego początku jego trzon tworzy myśleniczanin Tomasz Kasperczyk i pilot Damian Syty. W sezonie 2019 zostali wicemistrzami Polski, a w rozmowie z nami Tomasz Kasperczyk zapowiadał, że ma apetyt na najwyższe podium.

Natomiast w czerwcu pochodzący z Myślenic Jakub Wróbel znalazł się w w załodze Orlen Team, gdzie jako pilot występuje z kierowcą Kacprem Wróblewskim.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej