Dobczyce

Przedsiębiorczy 63-latek ukradł rowery z altanki i chciał je sprzedać w atrakcyjnej cenie

Przedsiębiorczy 63-latek ukradł rowery z altanki i chciał je sprzedać w atrakcyjnej cenie

Złodzieje rowerów, najczęściej chcą się ich pozbyć bardzo szybko i sprzedają je po zaniżonej cenie. Tak było również w tym przypadku. Sześćdziesięciotrzylatek usłyszał zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Do kradzieży dwóch rowerów górskich doszło w nocy z 5 na września. W niedzielne popołudnie okradziony mężczyzna zjawił się w Komisariacie Policji w Dobczycach, aby złożyć zawiadomienie. Wskazał, że rowery znajdowały się w altanie, na ogrodzonej posesji, jednak na terenie działki nie ma żadnych śladów włamania, brama była nienaruszona.

Kryminalni natychmiast przystąpili do działania. Złodzieje rowerów, najczęściej chcą się ich pozbyć bardzo szybko i sprzedają je po zaniżonej cenie. Tak było również w tym przypadku. Policjanci jeszcze tego samego dnia dotarli do informacji o mieszkańcu Dobczyc, który ma na sprzedaż dwa rowery w okazyjnych cenach.

Od tej pory sprawy toczyły się błyskawicznie. Ustalenie adresu, przeszukanie, odnalezienie skradzionych rowerów i zatrzymanie złodzieja. Okazał się nim 63-letni mieszkaniec gminy Dobczyce. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Skradzione rowery wkrótce wrócą do właściciela, który nie krył radości na wieść o szybkim złapaniu złodzieja.

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej