Technologia

Eksperci ostrzegają: To już ostatnia szansa na zdobycie dotacji do fotowoltaiki!

Eksperci ostrzegają: To już ostatnia szansa na zdobycie dotacji do fotowoltaiki!

Nie ma nic gorszego, jak zaplanowany wydatek, który przez przeciągnięcie w czasie urośnie o 5 tys. zł. Niestety tak się stanie z osobami, które nie zdążą złożyć wniosku o dofinansowanie Mój Prąd do 18 grudnia 2020 roku

Czy to koniec złych wieści?

Jakby tego było mało, zgodnie z przewidywaniami ceny modułów fotowoltaicznych poszybowały w górę! Wzrosty ceny krzemu, srebra i kursu EUR robią swoje.

Zawsze jest jakaś szansa...

Wszyscy mamy mało czasu — to są fakty. Dla osób poważnie myślących o własnym darmowym prądzie każdy dzień zwłoki to ryzyko. Trzeba się w końcu zdecydować. Firma monterska musi mieć czas zamontować elektrownie, a najpoważniejszym ograniczeniem jest zakład energetyczny, który na wymianę licznika ma do 30 dni. Dopiero po tym wszystkim możemy złożyć wniosek o dotacje 5 tys. zł.

Jaką firmę wybrać?

Najlepiej firmę z dużym doświadczeniem. W rozmowie z pracownikami z firmy Solarman dowiedzieliśmy się, że obserwując wzrosty na giełdzie materiałów składowych paneli fotowoltaicznych, firma Solarman podjęła już wcześniej decyzję zaopatrzenia w duże ilości swoich magazynów. Sprawia to, że firma Solarman nie jest zmuszona do drastycznego podnoszenia cen!

Już teraz odwiedź Solarman.pl i zdobądź dotację!

Powiązane tematy

Zobacz więcej