Sułkowice

Jak powinno wyglądać logo Sułkowic? Urząd ogłasza konkurs na jego opracowanie

Jak powinno wyglądać logo Sułkowic? Urząd ogłasza konkurs na jego opracowanie

Na autora najlepszego logotypu dla gminy Sułkowice czeka nagroda w wysokości 1000 zł. Logo powinno „być prostym symbolem, łatwym do rozpoznania i zapamiętania, charakterystycznym dla Gminy Sułkowice oraz nawiązującym do najważniejszych jej cech” - zapowiadają urzędnicy

Urząd Miejski w Sułkowicach ogłosił konkurs na opracowanie logo gminy. „Przygotowane logo powinno być prostym symbolem, łatwym do rozpoznania i zapamiętania w formie graficznej, charakterystycznym dla Gminy Sułkowice oraz nawiązującym do najważniejszych jej cech” – czytamy w urzędowym komunikacie.

Logotyp będzie wykorzystywany w celu identyfikacji wizualnej i promocji gminy w serwisach internetowych, materiałach prasowych, promocyjnych, drukowanych oraz innych nośnikach.  

Swoje propozycje można składać do 20 listopada w siedzibie urzędu. Zwycięzcę i logotyp, którym posługiwać się będzie gmina Sułkowice poznamy nie później niż 4 grudnia.

Powiązane tematy

Komentarze (14)

 • 16 lis 2020

  Kupa śmieci? Złamany znak? A może dziura w chodniku? Najpierw może zmieńmy "gospodarza", później przyjdzie czas na logo. Burmistrzu, zacznij myśleć, co będziesz robił po zakończeniu kadencji. Proponuję
  jakąś pracę na nocną zmianę, żeby ludziom na ulicy w oczy nie spoglądać. Jedna kadencja to i tak za długo, W tak krótkim czasie wzbudzić taką złość w mieszkańcach, to trzeba mieć zdolności.

  25 Odpowiedz
 • mirek@ 16 lis 2020

  proponuje butelke - prosty symbol, łatwy do rozpoznania i zapamiętania i w sumie to nawiązuje do wielu wybryków lokalsów np przy zalewie

  25 Odpowiedz
 • 16 lis 2020

  Rozumiem, że w sytuacji gdzie mieszkańcy od ponad 7 lat czekają na zmianę MPZP i możliwość wybudowania domu na swoich działkach ważniejsze dla gminy jest tworzenie nowego logo i rozdawnictwo pieniędzy podatników... .

  23 Odpowiedz
 • 16 lis 2020

  Komin dymiący w kolorach tęczy

  17 Odpowiedz
 • 16 lis 2020

  dodałabym że dodatkowo z pewnością przed ogłoszeniem konkursu nieformalnie był wybrany zwycięzca :)

  12 1 Odpowiedz

Zobacz więcej