Siepraw

Martwy pies w worku przy ul. Kalinowej w Sieprawiu. Policja szuka sprawcy

Martwy pies w worku przy ul. Kalinowej w Sieprawiu. Policja szuka sprawcy

Jeden z przechodniów znalazł psa w worku przy ul. Kalinowej w Sieprawiu. Sprawa trafiła na policję, a w sieci trwa zbiórka na nagrodę dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawcy

Zgłoszenie o znalezisku do myślenickiej policji wpłynęło w czwartek 21 stycznia. Jeden z przechodniów znalazł worek w którym znajdował się martwy pies.

„Suczka, mała (wielkości kota). Ma około 10 lat, guza sutka, wiec nie była sterylizowna - brak chipa! Posiadaczem mógł być ktoś z terenu gminy Siepraw lub przyległych miejscowości. Być może ktoś miał psa i nagle nie ma, proszę zorientujcie się!” – na facebooku pisze mężczyzna, który znalazł reklamówkę z martwym zwierzęciem.

Nad ustaleniem sprawcy pracują myśleniccy policjanci. Sprawdzają również czy doszło do przestępstwa - znęcania się nad zwierzęciem. Badana jest też hipoteza o tym, że pies zdechł, a właściciel zamiast go zutylizować porzucił go w rowie.

W sieci ruszyła zbiórka na nagrodę dla osoby, która pomoże w namierzeniu sprawcy.

Powiązane tematy

Komentarze (2)

 • Brak zdjęcia
  25 sty 2021

  Nie bardzo rozumiem co to za tok myślenia "miała guza sutka więc nie była sterylizowana". Co ma jedno z drugim wspólnego?
  Wracając do tematu: jeśli pies zdechł sam lub zostało mu humanitarnie skrócone cierpienie to truchło można oddać do dowolnego gabinetu weterynaryjnego, za śmieszne pieniądze utylizują, nie rozumiem po co psa zostawiać przy drodze.

  6 2 Odpowiedz
 • 25 sty 2021

  Sprawcy czego ? Znęcania się nad psem? ,zaśmiecania ? Czy nie wyprawienia zwierzęciu pogrzebu ?

  11 4 Odpowiedz

Zobacz więcej