Rozrywka

Dwóch reprezentantów regionu w programie Ninja Warrior Polska. Dadzą radę?

Dwóch reprezentantów regionu w programie Ninja Warrior Polska. Dadzą radę?
Fot. Ninja Warrior Polska

W trzecim sezonie telewizyjnego show Ninja Warrior Polska nasz region reprezentować będzie dwóch zawodników. To aspirujący do zwycięstwa Sebastian Kasprzyk ze Stojowic i były trener Dalinu Myślenice Józef Panuś z Zawady

 

Ninja Warrior Polska to show emitowane w telewizji Polsat. Zadaniem uczestników jest pokonanie 150 metrowego toru przeszkód. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny wypełnione wodą.

Tu nie ma jurorów, a zawodnicy są zdani tylko na siebie, swoje umiejętności, spryt i siłę. W każdym odcinku w rozgrywce bierze udział 34 zawodników z których do finału może awansować 4. W ostatecznej rozgrywce jeżeli uda im się pokonać dwa tory przeszkód, będą mogli zmierzyć się z najtrudniejszym wyzwaniem. Ten, kto najszybciej pokona wszystkie przeszkody wygra 150 tys. zł.

Do trzech razy sztuka?

W trzeciej edycji programu po raz trzeci bierze udział Sebastian Kasprzyk ze Stojowic. To Mistrz Europy 2019, Mistrz Polski 2018, a także „Najlepszy Zawodnik OCR 2018” w swojej kategorii wiekowej. W 2018 roku podczas Runmageddonu rozgrywanego w Myślenicach wygrał dwa razy w dwóch konkurencjach – na dystansie 21 km, a drugiego dnia znowu stanął na szczycie podium – tym razem triumfując na dystansie 6 km.

W poprzednich sezonach dwukrotnie awansował do finału programu. Za pierwszym razem plany pokrzyżowała mu kontuzja, natomiast za drugim zabrakło "siły w rękach" i szczęścia.

Były trener Dalinu wchodzi do gry

Sebastian to nie jedyny reprezentant naszego regionu, którego zobaczymy na antenie Polsatu. Swój udział w programie zgłosił 56-letni Józef Panuś z Zawady.

To były trener Dalinu Myślenice, który w zapowiedzi programu zagrał na akordeonie i zaśpiewał. Jak mówi w Ninja Warrior chce spełnić swoje kolejne marzenie. Emisja programu we wtorek o godz. 20.05.

Powiązane tematy

Komentarze (3)

Zobacz więcej