Drogi

Dostawczak wylądował na boku i zablokował przejazd na Zakopiance

Dostawczak wylądował na boku i zablokował przejazd na Zakopiance

W środę nad ranem, o godz. 4.43 w dyżurny operacyjny SKKP PSP Myślenice zadysponował zastępy strażaków do wypadku na zakopiance w Głogoczowie

Po przybyciu na miejsce, strażacy stwierdzili przewrócony na jezdni samochód dostawczy, blokujący ruch pojazdów w kierunku Krakowa. Druhowie OSP udzielili kierowcy pierwszej pomocy. Przybyli na miejsce akcji Ratownicy medyczni ZRM przejęli poszkodowanego i po wykonaniu niezbędnej diagnostyki przewieźli go do szpitala.

Po zakończeniu czynności wyjaśniających przez funkcjonariuszy policji postawiono samochód na koła oraz usunięto rozbite elementy i naniesioną ziemię z jezdni. Służby pomocy drogowej odholowały uszkodzony pojazd. Utrudnienia na mocno obciążonej ruchem drodze trwały ok. 50 minut.

W akcji udział brali strażacy JRG Myślenice, OSP Głogoczów.

Komentarze (2)

 • 25 cze

  Wstyd, taki brudny dach. Mógł umyć jak miał zamiar kłaść się na boku i wszystkim pokazać. Ktoś jakieś zdjęcie od spodu? Jak podłużnice? Gnije czy nie?

  2 6 Odpowiedz
  • Roman 26 cze

   Samochodów Niewolno Myć bo jest Susza!!! Diagnosta Napewno by nie dopuścił samochodu do ruchu a jeśli Coś zawalił To Teraz To Wyjdzie. Najważniejsze że chłopak żyje.

   3 2 Odpowiedz

Zobacz więcej