Stojowice

Siłownia plenerowa w Stojowicach. Jako jeden z pierwszych trenował tu Sebastian Kasprzyk

Siłownia plenerowa w Stojowicach. Jako jeden z pierwszych trenował tu Sebastian Kasprzyk
Fot. UGiM Dobczyce

Obok placu zabaw i siłowni plenerowej, w centrum Stojowic stanęła kolejna konstrukcja. Jedną z pierwszych trenujących na niej osób był Sebastian Kasprzyk

 

Czołowy biegacz OCR, który największą popularność zdobył dzięki udziałowi w programie Ninja Warrior Polska w rozmowie z nami podkreślał, że "największy wpływ na popularyzację tego sportu mają konstrukcje przeszkodowe. Jednak, aby zainteresować ludzi, powinny być stawiane m.in. na placach zabaw, podobnie jak siłownie plenerowe"

Po tym jak w centrum Stojowic stanął plac zabaw i siłownia plenerowa, ostatnio została uzupełniona o kolejną konstrukcję, która umożliwia rozwój aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Konstrukcja zrealizowana została w ramach Funduszu Sołeckiego, a jej całkowity koszt wyniósł 29,5 tys. zł. 

 

Powiązane tematy

Komentarze (1)

  • 14 lip

    A mnie się marzy Icaros Pro w którejkolwiek z silowni, dzięki czemu przemogłabym się do wykupienia karnetu i zapisania się na siłownie. ICAROS Pro łączy fitness z wirtualną rzeczywistością i umożliwia użytkownikom latanie, nurkowanie lub jazdę po wirtualnych światach przy jednoczesnej poprawie kondycji. Trenujemy różne grupy mięśni z naciskiem na górną część ciała i kręgosłup przy jednoczesnej poprawie refleksu, równowagi i koordynacji.

    Odpowiedz

Zobacz więcej