Muzyka

Małżeński duet z Myślenic śpiewa o związkach. „Nie wracaj sam” to najnowszy singiel zespołu LiskY

Małżeński duet z Myślenic śpiewa o związkach. „Nie wracaj sam” to najnowszy singiel zespołu LiskY

„Nie wracaj sam” to singiel przepełniony czystą miłością w zwyczajnej rzeczywistości. „Piosenka to swego rodzaju wyznanie, zapewnienie, że mimo trudności z którymi się spotkamy, będziemy przy sobie zawsze” – mówią jej twórcy, czyli Klaudia i Krystian Rogowiec z zespołu LiskY

 

Najnowszą piosenkę duetu LiskY można określić jako połączenie synth popu z popem alternatywnym. Opowiada o przeszkodach i trudnościach w relacjach partnerskich, które występują w związkach. Charakterystyczne dla tego zespołu jest elektroniczne, unoszące brzmienie.

Klaudia i Krystian Rogowiec wspólną działalność muzyczną rozpoczęli w 2013 roku. Ich pierwszym projektem muzycznym był pięcioosobowy rockowy zespół ECHO. Od 2020 roku małżeństwo tworzy duet LiskY. W zespole za część instrumentalno - kompozycyjną odpowiada Krystian, natomiast Klaudia tworzy linie i pisze teksty.

Mimo pandemicznego czasu, udało im się zagrać kilka koncertów, wystąpili m.in. na scenie Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021, w trakcie Dnia Kobiet 2021 oraz podczas wydarzenia „Myślenice. Rynek pełen dźwięku”.

Obecnie zespół wydał swój pierwszy teledysk do nowego singla "Nie wracaj sam".

- Piosenka to swego rodzaju wyznanie, zapewnienie, że mimo trudności z którymi się spotkamy, będziemy przy sobie zawsze. Pokazuje również, że problem możemy zobaczyć innej perspektywy i przekształcić go w korzyść dla naszej relacji. Zwieńczeniem piosenki jest to, żeby nigdy nie wracać w samotności, ponieważ razem możemy dokonać rzeczy niemożliwych - mówią jej twórcy, czyli Klaudia i Krystian Rogowiec z zespołu LiskY.

Powiązane tematy

Komentarze (3)

Zobacz więcej