Muzyka

Lisky wydają nowy singiel. Teledysk do „ze mną chodź” nagrali w Krakowie

Lisky wydają nowy singiel. Teledysk do „ze mną chodź” nagrali w Krakowie

Najnowszy utwór muzycznego małżeństwa Klaudii i Krystiana Rogowców pt. "ze mną chodź" to kolejny krok w rozwoju ich muzycznej kariery

 

"Ze mną chodź" to piosenka, której tekst opowiada historię zakochanej osoby. Jak opowiadają muzycy; mimo iż bohaterowie utworu pochodzą z różnych środowisk i mają odmienne podejście do życia, ich miłość jest czymś nieodzownym. Ta miłość przekracza wszelkie przeszkody i staje się fundamentem ich relacji.

Teledysk przedstawia „luźny obrazek” zakochanej pary, która przemieszcza się po Krakowie. Bohaterowie napotykają również członków zespołu, którzy w klipie występują jako uliczni grajkowie.

„Lisky” kontynuują swoją muzyczną podróż, a utwór "Ze mną chodź" jest dowodem na to, że mają wiele do zaoferowania słuchaczom. Co ciekawe, to pierwszy utwór, który nie został opublikowany na kanale zespołu, tylko wytwórni New Age Label. Czy to krok do wydania oficjalnego albumu? Zespół na razie nie chce zdradzać szczegółów współpracy.

 

 

Wspólna przygoda z muzyką Klaudii i Krystiana rozpoczęła się w szkole średniej, kiedy para była częścią kapeli ECHO . Muzyka, którą wtedy tworzyli, różniła się od obecnych projektów. Był to typowy 5-osobowy band z muzyką rockową. Klaudia zajmowała stanowisko wokalne, a Krystian był gitarzystą. Zgodnie uważają, że doświadczenie pod tytułem „Echo” dało im bardzo dużo, głównie obycie ze sceną.

LISKY, to projekt w którym Krystian odpowiada za kwestie opracowania muzyki, a Klaudia za linię oraz tekst. Czym dla Lisków jest tworzenie muzyki? Jak mówią, to „wyrażanie siebie, dzielenie się z innymi emocjami oraz lekcja cierpliwości”.

W ubiegłym roku prezentowaliśmy singiel „Wodospad”, a dwa lata temu „Nie wracaj sam”,  które zostały przez was ciepło przyjęte. Jak podoba się wam „Za mną chodź”?

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej