Sułkowice

Sułkowice. W starym budynku przy ośrodku zdrowia powstał klub seniora

Sułkowice. W starym budynku przy ośrodku zdrowia powstał klub seniora
Fot. urzad.sulkowice.pl/Paulina Węgrzyn

Klub posiada własną kuchnię, salę spotkań, odpowiednio przystosowane toalety, szatnię oraz salę do zajęć ruchowych i rekreacyjnych. Pierwsze zajęcia rozpoczną się tutaj 4 maja

 

W lipcu 2021 roku burmistrz Artur Grabczyk podpisał umowę z wykonawcą na przebudowę wraz z wyposażeniem obiektu w niezbędny sprzęt, urządzenia i meble. Zapowiadany termin wykonania obejmował datę 15 grudnia, a wartość zadania wyceniana była na 586 266 zł.

Otwarcie Klubu Seniora Plus odbyło się 25 kwietnia. Ten znajduje się na Osiedlu Zielona w Sułkowicach. W ramach prac przeprowadzono gruntowny remont pomieszczeń na potrzeby seniorów i osób niepełnosprawnych. Będą tam odbywały się też zajęcia opiekuńcze dla dzieci z niepełnosprawnościami - podopiecznych Stowarzyszenia „Kolonia”.

Klub posiada własną kuchnię, salę spotkań, odpowiednio przystosowane toalety, szatnię oraz salę do zajęć ruchowych i rekreacyjnych. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w najpotrzebniejsze sprzęty. Zajęcia rozpoczną się już 4 maja i będą odbywały się cztery razy w tygodniu. Kierownikiem klubu została Bernadetta Koźlak.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej