Zdrowie

Niesamowita metamorfoza – Pani Ksenia schudła 15 kg w Projekt Zdrowie !

Kolejna, przepiękna metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie. Pani Ksenia, pod okiem dietetyka, zmieniła swoje nawyki żywieniowe i schudła 15 kilogramów. Bohaterka tej metamorfozy podkreśla, że dawno nie czuła się tak dobrze, jak teraz.

Co skłoniło Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie?

Chciałam popracować nad swoją sylwetką. Nie byłam zadowolona z tego, jak wyglądam. Dodatkową motywacją były dla mnie efekty, które we współpracy z Panią Dominiką, osiągnął jeden z moich znajomych.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Pani trudność?

Na początku nie było łatwo. Praca na zmiany, dwójka dzieci, obowiązki domowe, musiałam się lepiej zorganizować. Nie będę ukrywać, że był to niemały przewrót w moim życiu, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to wchodzi w krew. Obecnie nie wyobrażam sobie powrotu do dawnego sposobu żywienia.

Jak najbliżsi z Pani otoczenia reagują na Pani metamorfozę?

Bardzo pozytywnie i z lekkim zaskoczeniem, że osiągnęłam taki sukces. Cieszą się razem ze mną i mnie wspierają. W swojej pracy mam spory kontakt z ludźmi i przyznam, że często słyszę komplementy na swój temat. To bardzo miłe.

Co powiedziałaby Pani osobom, które cały czas wstrzymują się z podjęciem decyzji o odchudzaniu?

Warto spróbować, bo nie mamy nic do stracenia, poza zbędnymi kilogramami. Radość, jaką dają obecnie zakupy, jest czymś rewelacyjnym. Poza zmianą wizualną, zyskałam też większą pewność siebie, dlatego polecam wszystkim.

Jeśli Ty także chcesz zyskać lepszą wersję siebie, umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj najbliższy wolny termin. Zadzwoń pod numer 577 133 322 lub wejdź na stronę wypełnij i wyślij swoje zgłoszenie.

Mały krok każdego dnia, daje ogromne rezultaty!

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE

UL. 3 MAJA 14 A
32-400 MYŚLENICE
myslenice@projektzdrowie.info

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00-19:00
Wtorek 7:00-15:00
Środa 12:00-20:00
Czwartek 11:00-19:00
Piątek 7:00-15:00

 

Powiązane tematy

Zobacz więcej