Społeczeństwo

Myślenice. Spotkanie seniorów z Dolnego Przedmieścia przy muzyce z lat 60 i 70

Myślenice. Spotkanie seniorów z Dolnego Przedmieścia przy muzyce z lat 60 i 70
Fot. Jan T.Pitak

W corocznym spotkaniu seniorów z Dolnego Przedmieścia wzięło udział 50 osób. Nie tylko spędzali czas przy jednym stole, ale też bawili się z zespołem grających muzykę z lat 60- i 70-tych

 

Spotkanie odbyło się w Domu Strażaka OSP Myślenice Dolne Przedmieście. Wzięło w nim udział 50 seniorów, którzy mieli okazję spędzić czas w gronie swoich rówieśników, wymienić się doświadczeniami i wziąć udział w różnych aktywnościach.

Na początku zostali powitani przez prezesa druha Edwarda Łapę, a w spotkaniu wziął udział również proboszcz parafii ks. Zdzisław Balon jak i emerytowany proboszcz ks. Karol Jarosz. Druhna Irena Pitak i druh Józef Ścibor zostali odznaczeni medalami za długoletnią przynależność do Ochotniczej Straży Pożarnej Myślenice Dolne Przedmieście.

Na zakończenie spotkania seniorzy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy tanecznej, na którą zaproszono zespół muzyczny grający muzykę z lat 60-tych i 70-tych. Organizatorzy spotkania podkreślali, że takie wydarzenia są ważne dla seniorów, którzy często czują się samotni i izolowani.

Fot.

 

Komentarze (1)

Zobacz więcej